ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୋଦୀ-ବାଇଡେନ ଆଲୋଚନା : ଭାରତର କରୋନା ମୁକାବିଲାକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ୟୁଏସ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି
  • ||
  • ଦେଶରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୬୭୫ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାରଠୁ ଗ୍ରାଁପ୍ରି-୪ : ଇଭେଣ୍ଟରେ ଭାଗନେବେ ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟର ଖେଳାଳି
  • ||
  • ହରିଦ୍ୱାରରେ ଅସ୍ଥି ବିସର୍ଜନ କରି ଫେରୁଥିଲେ, ରାସ୍ତାରେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍ : ୬ ମୃତ
  • ||
  • ଗଛରେ ପିଟିହେଲା କାର, ଚାଲିଗଲା ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୪ ଜୀବନ
  • ||
  • ଶିଖର ଧାଓ୍ୱନଙ୍କୁ ଦଳରେ ମିଳିଲାନି ଜାଗା : ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଲେ ସୁରେଶ ରାଇନା
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର କ୍ୱାଡ୍ ସମ୍ମିଳନୀ : ୩ ବିଶ୍ୱନେତାଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିବେ ମୋଦୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମିବ ତାତି, ଭିଜାଇବ କାଳବୈଶାଖୀ ବର୍ଷା
  • ||

ଜୋର ଧରିଲା ବିରୋଧୀଙ୍କ ମହାମେଣ୍ଟ ଅଭିଯାନ : ଆଜି ରାହୁଲ – ଚନ୍ଦ୍ରବାବୁ ଭେଟ

1/11/2018 at 1:05 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୧/୧୧ : ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ୨୦୧୯ ପାଇଁ ଜୋରସୋରରେ ଚାଲିଛି ସବୁ ଦଳର ପ୍ରସ୍ତୁତି | କିଏ କେଉଁଠି ଭୋଟରଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବାରେ ଲାଗିଛି ତ ଆଉ କିଏ ମହାମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଚାଲିଛି ପ୍ରସ୍ତୁତି ଓ ରଣନୀତି | ୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେପିକୁ ମାତ ଦେବା ପାଇଁ ଆନ୍ଧ୍ର ପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ଟିଡ଼ିପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଚନ୍ଦ୍ରବାବୁ ନାଇଡୁ ମହାମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ସବୁ ବିରୋଧୀଦଳଙ୍କୁ ଏକଜୁଟ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି | ଏଥିପାଇଁ ସେ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀରେ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ଦେଖା କରି ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି |

ଚନ୍ଦ୍ରବାବୁ ନାଇଡୁ କଂଗ୍ରେସ ସହିତ ନିଜର ଶତ୍ରୁତା ଭୁଲି କଂଗ୍ରେସ ସହିତ ହାତ ମିଳାଇଛନ୍ତି | ତେଲେଙ୍ଗାନା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଶେଖର ରାଓଙ୍କୁ ହରାଇବା ପାଇଁ ଦୁଇ ଦଳ ହାତ ମିଳାଇଛନ୍ତି |

ବିଜେପି ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଏନଡିଏରୁ ସମ୍ପର୍କ ଛିନ୍ନ କରିବାପରେ ନାଇଡୁ ବିପକ୍ଷ ଦଳ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ବଢାଇବାରେ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ସମାନ ବିଚାରଧାରା ଦଳଗୁଡିକୁ ଗୋଟିଏ ମଂଚରେ ଏକତ୍ରିତ କରିବା ପାଇଁ ବିପକ୍ଷ ଦଳ ନେତାମାନଙ୍କ ସହ ନାଇଡୁ ଲଗାତାର ସାକ୍ଷାତ କରୁଛନ୍ତି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ସପ୍ତାହକ ମଧ୍ୟରେ ନାଇଡୁ ଦୁଇଥର ଦିଲ୍ଲୀ ଗସ୍ତ କଲେଣି | ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଗତ ଶନିବାର ନାଇଡୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ମାୟାବତୀ, ଶରଦ ଯାଦବ, ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ ନେତାଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ କରିଛନ୍ତି |

ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ସହ ଅନ୍ୟ ବିପକ୍ଷ ଦଳ ନେତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନ ରହିଛି | ନାଇଡୁ ଆଜି ଏନସିପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଶରଦ ପୱାରଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନରେ ବୈଠକ କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି | ଏହାଛଡା ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କନଫେନ୍ସ ନେତା ଫାରୁଖ ଅବଦୁଲ୍ଲା ଏବଂ ସପା ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅଖିଲେଶ ଯାଦବ ଏବଂ ବିଜେପିର ବିଦ୍ରୋହୀ ନେତା ଯଶବନ୍ତ ସିହ୍ନାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖା କରିପାରନ୍ତି ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

   Related Posts