ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୈଳ ଦର ଉପରେ ଉତ୍ପାଦନ ଶୁଳ୍କ କମାଇଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର, ପେଟ୍ରୋଲ ୯.୫ ଓ ଡିଜେଲ୍ ୭ ଟଙ୍କା କମିଲା
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁମ୍ବାଇ ବନାମ ଦିଲ୍ଲୀ : ‘କର ବା ମର’ ସ୍ଥିତିରେ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଏଏଫଆଇ ଇଣ୍ଡିଆନ ଗ୍ରାଁପ୍ରି-୩ : ଅମିୟ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ ଏବଂ ଶ୍ରାବଣୀ ନନ୍ଦଙ୍କ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ହାରୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆକାଶରୁ ଖସିଲା ମୃତ୍ୟୁ, ବଜ୍ରପାତରେ ଚାଲିଗଲା ୩୩ ଜୀବନ
  • ||
  • ତାତି ଆହୁରି ବଢିବ, ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ତତଲା କଡେଇରେ ଭାଜିହେବେ ରାଜ୍ୟବାସୀ
  • ||
  • ୪୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଚାଲାଣ ପାଇଁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲୁଚାଇଥିଲେ ମାଫିଆ
  • ||

ସୋଆ ଅଡିଟୋରିୟମରେ ‘ଚଲେ। ଜିତେ ହେଁ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସ୍କ୍ରିନିଂ

14/08/2018 at 8:00 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୪/୮ : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ବାଲ୍ୟଜୀବନକୁ ନେଇ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେ।ଇଥିବା କ୍ଷୁଦ୍ର ପ୍ରାମାଣିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଚଲେ। ଜିତେ ହେଁ’ର ସ୍କ୍ରିନିଂ ହୋଇଛି । ଆଜି ସୋଆ ଅଡିଟୋରିୟମରେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ସ୍କ୍ରିନିଂ କରାଯାଇଛି । ‘ଚଲେ। ଜିତେ ହେଁ’ର ପୁରା ଟିମ୍ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟିର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ମଙ୍ଗେଶ ହଡଓ୍ବାଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ୍ ନିର୍ମାଣ ପୂର୍ବରୁ ଗବେଷଣା ଲାଗି ପୁରା ଟିମ୍ କୁ ୬ ମାସ ଲାଗିଥିଲା । ୧୫ ଦିନ ଭିତରେ ଫିଲ୍ମଟିର ସୁଟିଂ ଶେଷ ହୋଇଛି । ଫିଲ୍ମଟି ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏବଂ ଏହାକୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେବା ଲାଗି ସ୍ଥିର କରିଛନ୍ତି ନିର୍ମାତା । ଏହି ଚଳଚିତ୍ରରେ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଶିଶୁ କଳାକାର ଧେୟ୍ୟଯ ଦରଜୀ । ଆଉ କାହାଣୀକୁ ବାସ୍ତବ ଚିତ୍ର ଦେବାକୁ ପ୍ରାୟ ସବୁ କିଛି ସୁଟିଂ ମାଦିଙ୍କ ଗାଁରେ ହୋଇଛି । ମୋଦିଙ୍କ ଗାଁ ଗୁଜୁରାଟର ଭଦନଗର, ସେ ପଢୁଥିବା ସ୍କୁଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନର ଚପଳାମି ଦେଖିଥିବା ଗାଁ ଓ ତାର ପରିବେଶ ଏବଂ ନଦୀ କୂଳରେ ସୁଟିଂ ହୋଇଛି । ଏହା ସହ ଚା ବିକାଳିରୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପିଲା ଦିନର ସେହି ସ୍ମରଣୀୟ କଥା ବି ରହିଛି । ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ସ୍ବାମୀ ବିବେକାନନ୍ଦଙ୍କ ଜୀବନୀର ପ୍ରଭାବ, ଶିକ୍ଷା , ଚରିତ୍ର ଗଠନ ସହ ନିଜ ପାଇଁ ନୁହେଁ ଅନ୍ୟ ପାଇଁ ବଞ୍ଚିବାର ଶିକ୍ଷା ଆଦି ନେଇ ରହିଛି ତଥ୍ୟ ଓ ଦୃଶ୍ୟ ।

   Related Posts