Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଚାହତ ଖନ୍ନା: ନିଜର ଯନ୍ତ୍ରଣା ସେୟାର କରି କହିଲେ, ଦୁଇ ଝିଅର ମା’ ମୁଁ…

25/06/2021 at 2:32 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫/୦୬: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଚାହତ ଖନ୍ନାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ କାହାଠାରୁ ଲୁଚି ନାହିଁ। ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିବା ସଂଘର୍ଷ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଥର କହିଛନ୍ତି । ଚାହତ ଦୁଇଟି ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଉଭୟ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କ ମା ଯାହାକୁ ସେ ଏକାକୀ ପାଳୁଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଚାହତ ଖନ୍ନା ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ କାମ ମିଳୁନାହିଁ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି।

PunjabKesari

ଚାହତ୍ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଫେସବୁକ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମାତୃତ୍ୱକୁ ଭୁଲ ବୁଝାଯାଉଛି। ମୁଁ ଏକାକୀ ମା, ଅଳ୍ପ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏବଂ ଅଳ୍ପ ଟଙ୍କା ସହିତ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କୁ ବଢାଉଛି । ସେମାନେ ମୋତେ ଜଜ୍ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ମୋର ଆଉ ସେହି କ୍ଷମତା ନାହିଁ ଯାହା ମୋ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ । କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଅଫର ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ମୁଁ କାହାଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ । ମୁଁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଜବୁତ, ଫିଟ୍ ଏବଂ ଉନ୍ନତ ଅଟେ ।‘

PunjabKesari

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବିବାହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ସାଇନ୍ କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ ଏବଂ ଯିଏ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ମା ହୋଇଥାଏ, ସେତେବେଳେ ନିର୍ମାତାମାନେ ଦୁଇଥର ଭାବିଥାନ୍ତି। ସେ କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ଦୁଇ ସନ୍ତାନର ମା। ମୁଁ ଦୁଇଗୁଣା କାମ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କିନ୍ତୁ ମୁଁ କାମ ପାଇନାହିଁ । ଯେତେବେଳେ ବି ମୁଁ ଏକ ଅଡିସନ୍ ଦେବାକୁ ଯାଇଥାଏ , ମୋତେ ରିଜେକ୍ଟ କରି ଦିଆଯାଏ । ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ମୋର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛି ଏବଂ ନିର୍ମାତାମାନେ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଏହି ଦାୟିତ୍ୱ ସହିତ କମିଟମେଣ୍ଟ କରିପାରିବି ନାହିଁ ।

ଚାହତ ଖାନ୍ନା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କୁହନ୍ତି, ‘ଯେତେବେଳେ ବି ମୁଁ ମୋ ଝିଅମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରେ, ଲୋକମାନେ ମୋତେ ତାହା କରିବା ପାଇଁ ବନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ଲୋକମାନେ କୁହନ୍ତି ଯେ ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ଦେଖିବା ପରେ ନିର୍ମାତାମାନେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିବେ ନାହିଁ । ମୁଁ ବିନା ଦ୍ୱିଧାରେ ମୋ ପିଲାମାନଙ୍କର କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିବାକୁ ଚାହେଁ । ମୁଁ ଅନୁଭବ କରୁଛି ଯେ ଯଦି ମୁଁ ଜଣେ ମା ତେବେ ମୁଁ ଏହାକୁ ଲୁଚାଇ ପାରିବି ନାହିଁ । ଆଜିକାଲି କାଷ୍ଟିଂ ଆପଣଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲ ଉପରେ ଆଧାରିତ ହେଉଛି । ମୁଁ ଅନୁଭବ କରୁଛି ଯେ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କାମ ତାଙ୍କ ଯୋଗ୍ୟତା ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ଆଧାରରେ ଦିଆଯିବା ଉଚିତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲ ଆଧାରରେ ନୁହେଁ।‘

ଚାହତ ଖାନ୍ନା ୨୦୦୬ ମସିହାରେ ୧୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଭରତ ନରସିଂହାନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏହି ବିବାହ ବେଶୀ ଦିନ ରହିଲା ନାହିଁ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଯାହା ପରେ ଚାହତ୍ ୨୦୧୩ ରେ ଫରହାନ୍ ମିର୍ଜାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ୨୦୧୮ ରେ ପାରିବାରିକ କଳହ ହେତୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଛାଡପତ୍ର ନେଇଥିଲେ ।

   Related Posts