Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୬୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୨୦୮୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା ଭୀମସାରରେ ଅଘଟଣ, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଛିଣ୍ଡି ପୋଡିଗଲା ରକ୍ତ ଭଣ୍ଡାର ଓ ପ୍ଲାଜମା ବ୍ୟାଙ୍କର ୫ଟି ଫ୍ରିଜର
  • ||
  • ଯୁକ୍ତ ୨ କଲେଜ୍ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ! ବିଶୋଧନ ଓ ସଫା କରି କ୍ଲାସ୍ ରୁମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଫ୍ରାନ୍ସରେ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ EDଙ୍କ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ଜବତ ହେଲା ୧.୬ ମିଲିୟନ ୟୁରୋ ସମ୍ପତ୍ତି
  • ||

ଯୁବରାଜଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ : କିଙ୍ଗସ୍ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ଖେଳିବ ଫାଇନାଲ, ମଜାଦାର ଟ୍ୱିଟ୍ କଲେ ଚହଲ, ଲେଖିଲେ- ‘ଭୈୟା ହମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଆ ଜାଏଁ ଓ୍ୱାପିସ’

19/10/2020 at 5:10 PM

ଦୁବାଇ, ୧୯।୧୦: ଚଳିତ ଆଇପିଏଲରେ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି । ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ପକ୍ଷରୁ ଖେଳୁଥିବା ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ମଧ୍ୟ ନିଜ ବୋଲିଂରେ ପ୍ରତିପକ୍ଷ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କୁ ଅଡୁଆରେ ପକାଉଛନ୍ତି । ଏବେ ଚହଲଙ୍କ ଏକ ଟ୍ୱିଟ୍ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଏଥିରେ ସେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଯୁବରାଜ ସିଂଙ୍କୁ ମଜାଳିଆ ରିପ୍ଲାଏ ଦେଇଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା ଉପରେ ।

ରବିବାର କିଙ୍ଗସ୍ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମୁକାବିଲାରେ  ସୁପର ଓଭରରେ ମୁମ୍ବାଇକୁ ମାତ୍ ଦେଇଥିଲା ପଞ୍ଜାବ । ଏହି ବିଜୟରେ ପଞ୍ଜାବ ଅନେକ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଯୋଗଦାନ ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ଯୁବରାଜଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ କରିଥିଲେ ଓ୍ୱେଷ୍ଟ ଇଣ୍ଡିଜର ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ନିକୋଲାସ ପୁରନ ।

ଏହାକୁ ନେଇ ଯୁବରାଜ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଥିଲେ । ଯୁବରାଜ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ଆଜି ରାତିର ମ୍ୟାଚ୍ ଓ୍ୱିନର ହେଲେ ନିକୋଲାସ ପୁରନ । ଏହାକୁ ଦେଖି ଖୁସି ଲାଗୁଛି । ଲାଗୁଛି ଯେ କିଙ୍ଗସ୍ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବର ଟିମ୍ ଫାଇନାଲରେ ପହଁଚିବ । ଏହାସହ ପଞ୍ଜାବ ଫାଇନାଲରେ ମୁମ୍ବାଇ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିବ । ଏହାପରେ ଚହଲ ମଜାଳିଆ ରିପ୍ଲାଏ ଦେଇଥିଲେ ।

ଚହଲ ରିପ୍ଲାଏ ଦେଇ କହିଥିଲେ ଯେ, ‘ଭାଇ ଆମେ କଣ ଭାରତ ଫେରି ଆସିବୁ କି ?’ ଚହଲଙ୍କ ରିପ୍ଲାଏର ତୁରନ୍ତ ଜବାବ ଦେଇଥିଲେ ଯୁବରାଜ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଏବେ ଆଉ ଅଳ୍ପ ଛକା ଓ ଓ୍ୱିକେଟ୍ ନେଇ ଭାରତ ଆସିବ । ଏହାର ଜବାବରେ ଚହଲ ଠିକ୍ ଅଛି ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଫାଇନାଲ ଦେଖି ଫେରିବ ବୋଲି ଶେଷରେ ରିପ୍ଲାଏ ଦେଇଥିଲେ ଯୁବରାଜ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଏହି ବିଜୟ ସହ ପଞ୍ଜାବ ଷଷ୍ଠ ସ୍ଥାନକୁ ଉତୀନ୍ନ ହୋଇଥିଲା । ପଏଣ୍ଟ ତାଲିକାରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପ୍ରଥମ, ମୁମ୍ବାଇ ଦ୍ୱିତୀୟ, ବାଙ୍ଗାଲୋର ତୃତୀୟ ଓ କୋଲକାତା ଚତୁର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts