Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୀ ନୀଳାଚଳ ହୋଟେଲ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରୁଛି ବିଜେପି, ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରାଜନୀତିର ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି : ବିଜେଡି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକା ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ଗଡାଇଦେଲେ ଯୁବକ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ମା’
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ବିରଳ ହିମାଳୟ ଅଣ୍ଡିରା ଭାଲୁ ‘ମୋତି’ର ମୃତ୍ୟୁ, ୫କୁ ଖସିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ : କନ୍ଧମାଳକୁ ଛୁଇଁଲା ପହିଲି ଶୀତ, କୁହୁଡି ଚାଦରରେ ଢାଙ୍କି ହେଲାଣି ସହର
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବୁଧବାରଠୁ ଝୁମର ନାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଝରଣୀ ଗାଁରେ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ୪ଜଣିଆ ଟିମ୍
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||

ସିସିଟିଭି ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋର ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଗିରଫ, ରାଜଧାନୀରେ ୩ ସ୍ମାର୍ଟ ଚୋର ଚୋରି କରିଥିଲେ ୭୨ ସିସିଟିଭି ବ୍ୟାଟେରୀ

22/02/2020 at 6:18 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୨| ୦୨- ରାଜଧାନୀରେ ସର୍ବସାଧାରଣଙ୍କ  ସୁରକ୍ଷା ଲାଗି ବିଭିନ୍ନ ଛକରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ନିଜ ସୁରକ୍ଷାରେ ଫେଲ୍‌ । ଅର୍ଥାତ୍ ଲୁଟେରାଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ସିସି ଟିଭି ଏବଂ ବ୍ୟାଟେରୀ । ତେବେ ପୋଲିସ ଲାଗି ଟେନ୍‌ସନ୍‌ ହୋଇଥିବା ଏପରି ଏକ ସିସି ଟିଭି ଏବଂ ବ୍ୟାଟେରୀ ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌କୁ ଗିରଫ କରିଛି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ।ସେମାନଙ୍କ କାରନାମାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ୍ ସେହି ସିସି ଟିଭି ହିଁ କରିଛି । ଜବତ ହୋଇଛି ୭୨ ସିସି ଟିଭି ଏବଂ ବ୍ୟାଟେରୀ । ଗିରଫ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ର ତିନି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରିଚୟ ବି ପାଇଛି ପୋଲିସ ।

 ଲୋକଙ୍କ ଧନ ଜୀବନ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ଏବଂ ବ୍ୟାଟେରୀ ଲୁଟୁଥିଲେ ଏକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌  ।  ଗତ କିଛି ଦିନ ଧର ସେମାନେ ଚଳାଇ ଆସିଥିଲେ ସେମାନଙ୍କ ଲୁଟ୍‌ କାରନାମା ।କାରଣ କିଛ ଦିନ ହେବ  ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ଛକରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ଓ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋରି  ହେବା ଘଟଣା ପୋଲିସ ପାଇଁ ଥିଲା ଟେନ୍‌ସନ୍‌। କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର  ସ୍ବତନ୍ତ୍ର କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମ  ଏପରି ଟେକ୍ନେୋସାଭି ଚୋରଙ୍କ ତଲାସରେ ଥିଲା । ସିସିଟିଭି ଏବଂ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋରୀ ଉପରେ ରଖିଥିଲା ନଜର । ଶେଷରେ ସିସିଟିଭି ଓ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋରି ହେଉଥିବା ବେଳେ ହିଁ  ଚୋରି କରୁଥିବା  ଏକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର କିଛି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଠାବ କରିଥିଲା ପୋଲିସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମ । ସିସିଟିଭି ଚୋରି କରୁଥିବା ବେଳେ ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ଏହି ଭିଜୁଆଲ କହୁଛି ସିସିଟିଭି ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋରୀର ତରିକା ଓ ଚୋରହ୍କ କାରନାମା। ଏହା ରାଜଧାନୀର  ଶିଶୁଭବନ ଛକର ଭିଜୁଆଲ । ରାତିର ଏହି ଭିଜୁଆଲରେ କିନ୍ତୁ ଧରାପଡିଛି ସିସିଟିଭି ଏବଂ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋରୀ । ଚୋରମାନେ ସିସିଟିଭି ଓ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋରି କରିନେଇ ପଳାଉଥିଲେ । ଚୋରଙ୍କୁ ଧରିବା ସହ ସେମାନଙ୍କ ପରିଚୟ ବି ବାହାର କରିଛି ପୋଲିସ । ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ସେକ୍ ମୁସ୍ତକିମ୍, ସେକ୍ କୈଶର ଅଲ୍ଲି ଏବଂ ସେକ୍ ଶହାଦତ୍ତ । ୟୁନିଟ ୩ ଅଞ୍ଚଳରେ  ରହୁଥିବା ଏହି ସିସିଟିଭି  ଓ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋରଙ୍କ  ନିକଟରୁ ପୋଲିସ ୭୨ଟି ସିସିଟିଭି ବ୍ୟାଟେରୀ ଜବତ କରିଛି ।

   Related Posts