Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବାୟୋପିକ ‘ପିଏମ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି’ ନିର୍ମାତା ସନ୍ଦୀପ ସିଂହଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାର ହେବ ଯାଞ୍ଚ

30/08/2020 at 7:07 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩୦/୦୮ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁଯ ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ସନ୍ଦୀପ ସିଂହ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ବୋଲି ଦାବି କରିଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ସିବିଆଇ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ସନ୍ଦୀପ ସିଂହଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି | ଏହାକୁ ନେଇ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅନିଲ ଦେଶମୁଖ ବିଜେପିକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛି | ସେ କହିଛନ୍ତି, ଫିଲ ନିର୍ମାତା ସନ୍ଦୀପ ସିଂହଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଯାଞ୍ଚ କରିବେ ଯିଏ ୨୦୧୯ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବାୟୋପିକ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା |

ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି, ସିବିଆଇ ସନ୍ଦୀପ ସିଂହଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରିବ, ଯିଏ ମୋଦିଙ୍କ ବାୟୋପିକ କରିଥିଲେ | ବିଜେପି ଓ ଡ୍ରଗ୍ସ ସହ ତାଙ୍କର କଣ ସମ୍ବନ୍ଧ ଅଛି ବୋଲି ସେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି | ଏ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସେ କହିଛନ୍ତି | ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର କଂଗ୍ରେସ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଦାବି କରିଥିଲା ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ବିଜେପି ଏଙ୍ଗଲରୁ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ ହେବା ଦରକାର | ମହାରାଷ୍ଟ୍ର କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରବକ୍ତା ସଚିନ ସାୱନ୍ତ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସିବିଆଇ ଡ୍ରଗ୍ସ ଡ଼ିଲିଙ୍ଗରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବାୟୋପିକ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ଯାଞ୍ଚ କରିବ | .

   Related Posts