Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କର ପୂର୍ବତନ ସିଇଓ ଚନ୍ଦା କୋଚରଙ୍କ ବାସଭବନରେ ସିବିଆଇ ଚଢ଼ାଉ

24/01/2019 at 4:56 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୪/୧ : ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କର ପୂର୍ବତନ ସିଇଓ ଚନ୍ଦା କୋଚରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସିବିଆଇ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି | ଆଜି ସକାଳେ ଚନ୍ଦାଙ୍କ ୪ଟି ବାସଭବନରେ ସିବିଆଇ ଚଢ଼ାଉ କରିଛି | ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ଔରଙ୍ଗାବାଦର କେତେକେ ସ୍ଥାନରେ ସିବିଆଇ ଚଢ଼ାଉ କରିଛି | ଔରଙ୍ଗାବାଦସ୍ଥିତ ଭିଡିଓକନ ଅଫିସରେ ମଧ୍ୟ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା ସିବିଆଇ |


୨୦୧୮ ମସିହା ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ଚନ୍ଦା କୋଚରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁର୍ନୀତି ଏବଂ ପରିବାର ବିବାଦର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା | ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ୨୦୦୮ ମସିହା ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ଭିଡିଓକନ ମାଲିକ ବେଣୁଗୋପାଳ ଧୂତ ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କର ସିଇଓ ଓ ଏମଡି ଚନ୍ଦା କୋଚରଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଦୀପକ କୋଚର ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ମିଶି ଏକ କମ୍ପାନୀ ଖୋଲିଥିଲେ | ୬୫ କୋଟିର କମ୍ପାନୀକୁ ୯ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି କରିଦେଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ଏହି କମ୍ପାନୀକୁ ୬୪ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଲୋନ ଦିଆଯାଇଥିଲା | ବେଣୁଗୋପାଳ ଧୂତଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ଏହି କମ୍ପାନୀକୁ ଲୋନ ଦେଇଥିଲା | ପରେ କମ୍ପାନୀର ମାଲିକାନା ଏକ ଟ୍ରଷ୍ଟକୁ ୯ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରେ ହସ୍ତାନ୍ତର କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା | ଏହି ଟ୍ରଷ୍ଟର କମାଣ୍ଡ ଚନ୍ଦା କୋଚରଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଦୀପକ କୋଚରଙ୍କ ହାତରେ ଥିଲା |


ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଲା, ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ତରଫରୁ ବେଣୁଗୋପାଳଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଭିଡିଓକନ ଗ୍ରୁପକୁ ୩୨୫୦ କୋଟି ଲୋନ ଟ୍ରାନ୍ସଫର କରାଯାଇଥିଲା | ଲୋନ ମଞ୍ଜୁର ହେବାର ୬ ମାସ ପରେ ଦୀପକଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଲୋନ ଟ୍ରାନ୍ସଫର କରାଯାଇଥିଲା | ଲୋନର ୮୬ ପ୍ରତିଶତ ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ଏନପିଏ ଘୋଷଣା କରିଦିଆଗଲା | ଏହି ଲୋନର ୮୬ ପ୍ରତିଶତ ଅର୍ଥାତ ପାଖାପାଖି ୨୮୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଜମା କରାଯାଇନଥିଲା | ଏହାପରେ ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ଭିଡିଓକନ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଏନପିଏ ଘୋଷଣା କରିଦିଆଯାଇଥିଲା |

   Related Posts