Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୭୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୯୧୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଋଷ୍ ଏବଂ ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନାରେ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୬.୪ ଓ ୬.୩ ତୀବ୍ରତା
  • ||
  • କରୋନା କବଳରୁ ବର୍ତ୍ତିବା ପାଇଁ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଜେଲ୍‌ରେ କଏଦୀଙ୍କ ଭୟଙ୍କର ଦଙ୍ଗା : ୮ମୃତ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ସନ୍ଦୀପ କଟାରିଆ ହେଲେ ବାଟା ଗ୍ଲୋବାଲର ସିଇଓ, ପ୍ରଥମ ଭାରତୀୟ ଭାବେ ମିଳିଲା ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ୍ ବିସ୍ଫୋରଣରେ ଉଡିଲା ଟାଟା ସୁମୋ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ନାବାଳିକା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ଗର୍ଭପାତ ଘଟଣା : ଗିରଫ ବହିଷ୍କୃତ ଆଇଆଇସିଙ୍କୁ ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ

3/07/2020 at 11:42 AM

ରାଉରକେଲା ୩।୭: ରିମାଣ୍ଡରେ ଗଲେ ବୀରମିତ୍ରପୁର ଥାନା ଆଇଆଇସି ଆନନ୍ଦ ମାଝୀ । ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଏବଂ ଗର୍ଭପାତ ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆନନ୍ଦ ମାଝୀଙ୍କୁ ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇଛି କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ । ତାଙ୍କୁ ୭ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବା ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଥିଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ । ତାଙ୍କର ଜାମିନ୍ ଆବେଦନ ଖାରଜ କରିବା ସହ ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବା ପାଇଁ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ ।

ବୁଧବାର ଅନୁଗୋଳ ଜଙ୍ଗଲରୁ ବହିଷ୍କୃତ ଆଇଆଇସିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍ । ଗୁରୁବାର ରାଉରକେଲା ଏସପିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ମାରାଥନ ପଚରାଉଚରା ସହ ଜେରା କରାଯାଇଥିଲା । ଘଟଣାକୁ ଚାପି ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭେନ୍ ଖବର ପ୍ରସାରଣ କରିବା ପରେ ଆଇଆଇସିଙ୍କ କାରନାମା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ।

ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଗିରଫ ଆନନ୍ଦ ମାଝୀକୁ ରାଉରକେଲା ସରକାରୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଡାକ୍ତରୀ ମାଇନା କରାଯାଇଥିଲା  । ପରେ ରାଉରକେଲା କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲରେ କୋଭିଡ୍ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ସ୍ବାବ୍ ନମୁନା ଦେବା ପରେ ସୁନ୍ଦରଗଡ ପକ୍ସୋ ଅଦାଲତରେ ରାତି ପ୍ରାୟ ୮ଟାରେ  ହାଜର କରାଇଥିଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ । ବିଚାରପତିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦଶରେ ପୁର୍ନବାର ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆନନ୍ଦ ମାଝୀକୁ  ଡାକ୍ତରୀ ମାଇନା କରାଯାଇଥିଲା । ୭ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବା ପାଇଁ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଆବେଦନ କରିଥିଲା  । ମାତ୍ର ୪ଦିନ ଦିନ ରିମାଣ୍ଡ ଅନୁମତି ମିଳିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ୪ଦିନ ଜେରା କରିବା ପରେ ଆସନ୍ତା ୬ ତାରିଖରେ ସୁନ୍ଦରଗଡ ପକ୍ସୋ କୋର୍ଟରେ ପୁର୍ନବାର ହାଜର କରିବ।

   Related Posts