Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ବିଲେଇକୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା :ଖାରବେଳ ନଗର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ମାଲିକ

18/12/2019 at 5:07 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୮/୧୨:  ଅତି ଅମାନୁଷିକ ଓ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ ।  ଏକ ନିରୀହ ଜନ୍ତୁ ଉପରକୁ ଗୁଳିମାଡ । ଗୁଳିମାଡରେ ବିଲେଇ ମାଉସୀର ମ଼ତ୍ୟୁ । ଘଟଣା ଘଟିଛି ୟୁନିଟ ଫୋର ପୋଷ୍ଟାଲ କଲୋନି ଆଗରେ ଥିବା ଆଇଭିଏମ ୩୮ ରେ ଥିବା କ୍ବାଟର୍ସ ଆଗରେ ।

ପୁଷି ମାଉସୀ ମୁଣ୍ଡକୁ ଗୁଳି । ଆଉ ଏଥିରେ ବିଲେଇର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। କ୍ରୁର ମଣିଷର ଆଉ ଏକ ବୀଭତ୍ସ ଚିତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଭୁବନେଶ୍ବରର ୟୁନିଟ ଫୋର ଆଇଭିଏମ ୩୮ ନମ୍ବର କ୍ବାଟର୍ସ ଆଗରେ । ପୋଷ୍ଟାଲ କଲୋନୀ ପାଚେରୀ କଡରେ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଅବସ୍ଥାରେ ବିଲେଇଟିକୁ ଦେଖିଥିଲେ ଏହାର ମାଲିକ ସୁଶାନ୍ତ ପଟ୍ଟନାୟକ। ବିଲେଇ ମୁଣ୍ଡରେ ଗୁଳି ବାଜିଥିବା ଦେଖି ତୁରନ୍ତ ଏହାକୁ ଭେଟନାରୀ ହସପିଟାଲକୁ ଅଣିଥିଲେ । ହେଲେ ସେତେବେଳକୁ ବହୁତ ଡେରି ହୋଇଯାଇଥିଲା । ପ୍ରବଳ ରକ୍ତସ୍ରାବ ଯୋଗୁ ବିଲେଇଟିର ମ଼ତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ବିଲେଇର ମାଲିକଙ୍କ ସୁଶାନ୍ତ ପଟ୍ଟନାୟକ ସିଧା ସଳଖ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପଡୋଶୀ ହିଁ ଏଭଳି କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଛନ୍ତି । କାରଣ ଏହା ପୁର୍ବରୁ ପଡୋଶୀ ଜଣକ ଅନେକ ଥର ତାଙ୍କ ଘର ପାଖରେ ପକ୍ଷୀ ଶିକାର କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ତେବେ ଏକ ନୀରିହ ବିଲେଇ ପୁଣି କାହିଁ ଜଣେ ଗୁଳିମାରିବ। ଏହା ପଛରେ ଶିକାର କାରଣ ହୋଇନପାରେ। ତେଣୁ ଏହା ପଛରେ ଏକ କ୍ରୁର ମାନସିକତା ଅଛି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ। ନିକଟରେ ଏକ କୁକୁର ଛୁଆ ଉପରେ ଗାଡ଼ି ଚଢ଼ାଇ ମାରିଦେଇଥିବା ଜଣେ କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ବିଲେଇର ମାଲିକ ଖାରବେଳ ନଗର ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି।  ସେପଟେ କାହା ବନ୍ଧୁକରୁ ଏହି ଗୁଳି ଚାଲିଥିଲା। ଏବଂ ଗୁଳିକୁ ନେଇ ପୋଲିସ ଅନୁସଂଧାନ କରିବ ନିଶ୍ଚୟ।

ଓୟୁଏଟି ଭେଟେରନାରୀରେ ବିଲେଇର ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଏହାର ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ କରାଯାଇଛି। ପୋଲିସ ଅନୁସଂଧାନ ପରେ ଜଣା ପଡ଼ିବ ସେହି ନିର୍ମମ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ କିଏ, ତାର ଚେହେରା ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ଦରକାର।

   Related Posts