Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ସ୍କର୍ପିଓ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗାଡିରେ ଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ
  • ||
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ତନୁଶ୍ରୀ-ନାନା ପାଟେକର ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ପ୍ରସଙ୍ଗ; ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଲାଗିଛି କାଷ୍ଟିଙ୍ଗ କାଉଚର ଅଭିଯୋଗ

30/09/2018 at 2:21 PM

୨୦୦୮ ମସିହାରେ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚିତ୍ର ଜଗତର ଅଭିନେତ୍ରୀ ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତ ନିଜ ସହିତ ହୋଇଥିବା ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ବିଷୟରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି | ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ନାନା ପାଟେକର ତାଙ୍କ ସହିତ ସୁଟିଂ ସେଟରେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ | ଘଟଣାକୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ଜଗତରେ ଭୂକମ୍ପ ଖେଳିଯାଇଛି | କେହି କେହି ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରୁଥିବା ବେଳେ କେହି ନାନା ପାଟେକରଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ କିଛି ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଛି ମନ୍ତବ୍ୟ ନଦେଇ ଚୁପ ରହିଛନ୍ତି |
ତନୁଶ୍ରୀ ନାନା ପାଟେକରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଣିଥିବା ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ନିଜେ ନାନା ପାଟେକର ଖାରଜ କରିବା ସହ ଆଇନର ସହାୟତା ନେବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | ତେବେ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚିତ୍ର ଜଗତରେ ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ପ୍ରଥମ ନୁହେଁ | ପୂର୍ବରୁ ବହୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି | ହେଲେ କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ନକରି ସବୁ ସହି ଏଭଳି କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ଷ୍ଟେଟସ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଚୁପ ରହିଯାନ୍ତି |
ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ବହୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଷ୍ଟିଙ୍ଗ କାଉଚକୁ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି |
କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ :


କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ହୋଇଥିଲା ବୋଲି ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ସେ ଆଦିତ୍ୟ ପଞ୍ଚଲିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ | ସେ କହିଥିଲେ ଆଦିତ୍ୟ ପଞ୍ଚଲି ବହୁ ଦିନ ଧରି ତାଙ୍କୁ ଯୌନ ଶୋଷଣ କରିଆସୁଥିଲେ |
ରାଧିକା ଆପ୍ତେ :
ପେଡମ୍ୟାନରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଧିକା ଆପ୍ତେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ | ରାଧିକା ଆପ୍ତେ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଅହଲ୍ୟା, ପେଡମ୍ୟାନ ମାଂଝୀ, ଫୋବିଆ ଭଳି ହିଟ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି | ତେବେ ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ବେଳେ ରାଧିକାଙ୍କୁ ଜଣେ ଦକ୍ଷିଣ ସୁପରଷ୍ଟାର ତାଙ୍କ ସହିତ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ରାଧିକା ତାଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମଧ୍ୟ ମାରିଥିଲେ |
କଲକି କୋଚ୍ଲିନ :
ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦେଶକ ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ପତ୍ନୀ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ କଲକି କୋଚ୍ଲିନ ନିଜର ଏକ ଇଣ୍ଟରଭିଉରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଜଣେ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଯୋଜକ ତାଙ୍କୁ ଯୌନ ଶୋଷଣ କରିଥିଲେ | ପ୍ରଯୋଜକ ତାଙ୍କୁ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ ପାଇଁ ଡାକିଥିଲେ | କହିଥିଲେ ଭୋଜନ ବେଳେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂକୁ ନେଇ କିଛି କଥାବାର୍ତା କରିବା | ସେଠାକୁ ଯାଇ କଲକି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ, ସେମିତି କିଛି ଫିଲ୍ମର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ହିଁ ନାହିଁ |
ସନି ଲିଓନି :
ସନି ଲିଓନି ମଧ୍ୟ ଆଣିଛନ୍ତି ଏମିତି ଏକ ଅଭିଯୋଗ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟୁଜିକ ଭିଡିଓର ସୁଟିଂ ବେଳେ ଜଣେ ନାମିଦାମୀ ରାପର ତାଙ୍କ ସହିତ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ |
ସ୍ଵରା ଭାସ୍କର :
‘ବିରେ ଦି ୱେଡିଙ୍ଗ’ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ସ୍ଵରା ଭାସ୍କର ଜଣେ ନିର୍ଦେଶକଙ୍କ ନାଁରେ ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଭିଯୋଗ ଉପରେ ଡାନ୍ସ ଡ଼ାଇରେକ୍ଟର ସରୋଜ ଖାଁ କହିଥିଲେ ଏସବୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କିଛି ନୂଆ ନୁହେଁ | ଏସବୁ ଏମିତି ଚାଲିଥାଏ | ସ୍ଵରା କହିଥିଲେ ତାଙ୍କୁ କଷ୍ଟ କଲାବେଳେ ନିର୍ଦେଶକ ତାଙ୍କ ସହିତ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ |
ତେବେ ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ଅଭିଯୋଗର ଜବାବରେ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଗଣେଶ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ କହିଲେ ନାନା ପାଟେକର କେବେ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି କାମ କରିନଥିବେ |

   Related Posts