Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କାଳିଠୁ କୋଣାର୍କ ମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଚର ହାଇଦର ଗିରଫ ।। ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ ।। ପୋଲିସ କମିଶନର ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ।। ଏପ୍ରିଲ ୧୦ରେ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଫେରାର
  • ||
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ବସ ସେବା ବନ୍ଦ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ସରକାରୀ ଅଫିସ, କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ମନା । ବିବାହ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦ ଜଣ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଅତିବେଶୀରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବାକି ୨୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ କାଲିଠୁ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବଦଳିଲା ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଫେରିଲା କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣା
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବୈତରଣୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କ ସଲୀଳ ସମାଧି, ପିଉସୀଙ୍କ ଘରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||

ପାକିସ୍ତାନ କ୍ୟାପଟେନ ସରଫରାଜ ଅହମଦଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ

23/06/2019 at 12:42 PM

ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ ଟିମ କ୍ୟାପଟେନ ସରଫରାଜ ଅହମଦଙ୍କ ଅଡୁଆ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପବ୍ଲିକ ପ୍ଲେସରେ ସରଫରାଜଙ୍କୁ ଥଟ୍ଟା ପରିହାସ କରାଯାଉଛି । ନିକଟରେ ସରଫରାଜଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ସରଫରାଜ ନିଜ ପୁଅକୁ ନେଇ ଇଂଲଣ୍ଡର ଏକ ମଲରେ ବୁଲୁଥିଲେ ଜଣେ ପାକିସ୍ତାନୀ ପ୍ରଶଂସକ ସରଫରାଜଙ୍କ ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ କରିଥିଲେ ।

ମାମଲା ଥଣ୍ଡା ନ ପଡୁ ପଡୁ ଆଉ ଏକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ପାକିସ୍ତାନର ଜଣେ ଓକିଲ ସରଫରାଜଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛନ୍ତି । ସରଫରାଜ ପାକିସ୍ତାନକୁ ଫେରିଲେ ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଗିରଫ କରାଯାଉ ବୋଲି ଓକିଲ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

ପାକିସ୍ତାନର ପଞ୍ଜାବର ଓକାରା ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ଓକିଲ ସରଫରାଜଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛନ୍ତି । ଦେଶର ନା ବଦନାମ କରିଥିବା ଏବଂ ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିଥିବା ମ୍ୟାଚରେ ହାରିଯାଇଥିବା ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଗିରଫ କରାଯାଉ ବୋଲି ଓକିଲ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ମ୍ୟାଚ ଚାଲିଥିବାବେଳେ ପଡିଆରେ ସରଫରାଜ ହାଇ ମାରୁଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଭାରତ ଠାରୁ ପରାସ୍ତ ହୋଇ ପାକିସ୍ତାନ ବିଶ୍ୱକପ ସେମି ଫାଇନାଲରେ ଜାଗା ତିଆରି କରିପାରିବ ନାହିଁ ତାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି । ଶେଷ ୪ଟି ଟିମରେ ସାମିଲ ହେବ ପାଇଁ ପାକିସ୍ତାନକୁ ଏବେ ୪ଟି ମ୍ୟାଚ ଜିତିବାକୁ ପଡିବ ।ଏହା ସହ ଅନ୍ୟ ଟିମର ପରିଣାମ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ରଖିବାକୁ ପଡିବ ।

   Related Posts