Wednesday, June 26, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଛନ୍ତି କାର୍‌ ଲୁଟେରା : ଲୁଟେରାମାନଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ ଚଳାଇଛି କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୧/୬ : ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଛନ୍ତି କାର୍‌ ଲୁଟେରା । ଗଲା ୫ଦିନ ଭିତରେ ଲୁଟେରାମାନେ ୩ଟି କାର୍‌କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ କରିଥିବା ବେଳେ ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ୨ଟି କାର ଲୁଟିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି । ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ାଉ କରୁଛି କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ । ….

ଭଡ଼ାରେ କାର୍‌ ନେବାକୁ କହି ବସୁଛନ୍ତି, ଆଉ ରାସ୍ତାରେ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ତଣ୍ଟିଆ ମାରି କାର୍‌ ନେଇ ଉଭାନ୍‌ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି । ଗଲା ସୋମବାର ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ପାହଳ ଛକରେ । କଟକରୁ ଏକ ଭଡ଼ାକାର୍‌ ନେଇ ଆସିଥିବା ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ପାହାଳ ନିକଟରେ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଧକ୍କାଦେଇ ବାହାର କରିବା ସହ କାର୍‌ ନେଇ ପଳାଇଥିଲେ ।  ଡ୍ରାଇଭର ଜଣକ ଗାଡ଼ି ମାଲିକଙ୍କୁ ସବୁ କଥା ଜଣାଇବା ପରେ ସେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ହେଲେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲୁଟେରାଙ୍କ ଟେର୍‌ ପାଇନି ପୋଲିସ ।

ଗଲା ରବିବାର ମଧ୍ୟ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଖଣ୍ଡଗିରି ଜୟଦେବ ବାଟିକା ଛକ ନିକଟରେ । । କାର ସହ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲେ । କଟକ ଯିବା ବାଟରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ କାର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାରିଦେବା ଉଦେଶ୍ୟରେ ବାହାରକୁ ଟାଣିବା ସମୟରେ,  ଡ୍ରାଇଭର ଜଣକ ସେମାନଙ୍କ କବଳରୁ ନିଜକୁ ଖସାଇ ପଳାଇଆସିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ ।

ଗଲା ଶୁକ୍ରବାର ମଧ୍ୟ ନୟାପଲ୍ଲୀ ଅଂଚଳରେ ଜଣେ ଗାଡ଼ି ମାଲିକଙ୍କ ସମେତ କାର୍‌ଟିକୁ ଅପହରଣ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ତେବେ ରାସ୍ତାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିବାରୁ କାର୍‌ ଛାଡ଼ି ଫେରାର୍‌ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏ ସମସ୍ତ ଘଟଣାରେ ଲୁଟେରାମାନଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ ଚଳାଇଛି କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ ।  

134 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର