Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ଗାଡି ଅଟକାଇବାକୁ କହିଲା ପୋଲିସ: ଚାଳକ ସ୍ପିଡରେ କାର ଚଳାଇ ଧକ୍କା ମାରି ଫେରାର, କୋମାରେ ଏଏସଆଇ

18/08/2020 at 8:05 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୮।୦୮: ଦେଶର ରାଜଧାନୀ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀର ସଡକରେ ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମର ପାଳନ କରାଇବା କୌଣସି ବିପଦଠୁ ବି କମ ନୁହେଁ। କାରଣ ଟ୍ରାଫିକ ପୋଷ୍ଟରେ ନିୟୋଜିତ ପୋଲିସଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୁର୍ଘଟଣାର ବିପଦ ମଧ୍ୟ ରହିଥାଏ। ଏହି ପରି ସଦ୍ୟତମ ମାମଲା ରଘୁବୀର ନଗର ଇଲାକାର ଗନ୍ଦା ନାଲାରେ ଘଟିଛି। ଏଠାରେ ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସର ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସବ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ମହାବୀର ଯାତାୟାତ କରୁଥିବା ଗାଡିର ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଆସୁଥିବା ଏକ ଆଇ-୨୦ କାରକୁ ସେ ଅଟକିବାକୁ ଇସାରା କରିଥିଲେ, ମାତ୍ର କାର ଚାଳକ ନିୟମ ନମାନି ଗାଡିର ବେଗ ବଢାଇ ମହାବୀରଙ୍କ ଉପରେ ଚଢି ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଛି।

ଏହି ଘଟଣାରେ ୫୧ ବର୍ଷୀୟ ଏଏସଆଇ ମହାବୀର ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅନ୍ୟ ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଆହତ ରଘୁବୀରଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ପଞ୍ଜାବି ବାଗର ଶ୍ରୀବାଲାଜି ଆକ୍ସନ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଇଛନ୍ତି। ଏଏସଆଇଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ରହିଛି। ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଏଏସଆଇ ରଘୁବୀର କୋମା ଅବସ୍ଥାକୁ ଚାଲି ଯାଇଛନ୍ତି।

ଖ୍ୟାଲା ଥାନାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ କାର ଚାଳକ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି। ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତର ସନ୍ଧାନରେ ଜୁଟି ଯାଇଛି। ଡିସିପି ଦୀପକ ପୁରୋହିତ କହିଛନ୍ତି ମହାବୀର ଧଳା ରଙ୍ଗର ଆଇ-୨୦ କାରକୁ ଚେକ ପୋଷ୍ଟରେ ଅଟକିବାକୁ ଇସାରା କରିଥିଲେ। ମାତ୍ର ଡ୍ରାଇଭର ଗାଡି ରଖିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆହୁରି ବେଗ ବଢାଇ ଏଏସଆଇଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେଇ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଛି। ପୋଲିସ ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍‌ର ଯାଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥିରୁ ପୋଲିସକୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରମାଣ ମିଳିଛି।

ପୋଲିସ୍ ଅନୁଯାୟୀ ଆହତ ଏଏସଆଇଙ୍କ ପୁଅ ମଧ୍ୟ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସରେ ସବ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ପଦରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଅଛନ୍ତି। ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ରାଜଧାନୀ ସଡକରେ ଚେକ ପୋଷ୍ଟରେ ଚେକିଂ କରୁଥିବା ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗାଡି ଧକ୍କା ମାରିବା ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଜୁଲାଇ ୨୫ରେ ରାଜୋଗରୀ ଫ୍ଲାଇଓଭର ନିକଟସ୍ଥ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ-୮ରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଯାଉଥିବା ମିନି ଟ୍ରକ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମିସନର(ଟ୍ରାଫିକ) ସଙ୍କେତ କୁମାର କୌଶିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢି ଚାଲି ଯାଇଥିଲା।

   Related Posts