Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୦ ମହଲା କୋଠାରେ ଭୀଷଣ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୧୫ ଆହତ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ ଲକ୍ଷ ୩୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୮୮ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୧୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୯ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୮୪୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୯୬୧୪୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଭରବ୍ରିଜ୍‌ରୁ ୩୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା କାର୍, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଗାଡି ଭାଙ୍ଗିରୁଜି ଚୁରମାର୍
  • ||
  • ଶନିବାର ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା : ବଢିବ ତାପମାତ୍ରା, କମିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା : ମହାନଦୀ ପୋଲରେ ବୋଲେରୋକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ୫ ମୃତ
  • ||

ଅଟଲ ଟନେଲ ଭିତରେ ଓଭରଟେକ୍ କଲାବେଳେ କାର୍ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ: ୪ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ, ଡ୍ରାଇଭରର କଟିଲା ୧୩୫୦୦ ଟଙ୍କା ଚାଲାଣ

5/12/2021 at 7:55 PM

ଶିମଲା ୦୫/୧୨ : ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ କୁଲ୍ଲୁରେ ଅଟଳ ରୋହତଙ୍ଗ ଟନେଲ ଭିତରେ ଜଣେ କାର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଓଭରଟେକ କରିବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଛି। ଟନେଲରେ ଓଭରଟେକ କଲାବେଳେ କାର ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏହାପରେ କାରଟି ଟନେଲର ଗୋଟିଏ କଣ୍ଠ ଓ ଆଉ ଗୋଟିଏପଟ କାନ୍ଥ ସହ ଯାଇ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା। କାରରେ ଦିଲ୍ଲୀର ୪ ଯାତ୍ରୀ ଥିଲେ। ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଯାତ୍ରୀମାନେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଦୁର୍ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ପୋଲିସ ଡ୍ରାଇଭର ଉପରେ ୧୩ ହଜାର ୫୦୦ ଟଙ୍କା ଜରିମାନା ଲଗାଇଛି।

କାରରେ ଥିବା ଯାତ୍ରୀ ଅଟଳ ଟନେଲରୁ ନର୍ଥ ପୋର୍ଟାଲ ଆଡକୁ ଯାଉଥିଲେ। ଡ୍ରାଇଭର ଟନେଲ ଭିତରେ ଅନ୍ୟ ଲାଇନକୁ ଯାଇ ଓଭରଟେକ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ସେତେବେଳେ କାରର ସ୍ପିଡ଼ ବହୁତ ଅଧିକ ଥିଲା। ପଛରେ ଯାଉଥିବା ଆଉ ଏକ କାର ଏହାର ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ କରିଥିଲେ।

ତେବେ ଦୁର୍ଘଟଣାର କାହାର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇନାହିଁ। ୪ ଯାତ୍ରୀ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ପଠାଯାଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମସ୍ତେ ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ କାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି। ଦୁର୍ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା। ପୋଲିସ ଏହାକୁ ଦାୟିତ୍ବହୀନତା କହି ଡ୍ରାଇଭର ଉପରେ ୧୩୫୦୦ ଟଙ୍କା ଚାଲାଣ କାଟିଛି। କୁଲ୍ଲୁ ଏସପି ଗୁରୁଦେବ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋଟର ବାହନ ଆକ୍ଟ ଧାରା ଅନୁଯାୟୀ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଛି।

   Related Posts