Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅନୁଗୋଳ : ଗଛ ତଳୁ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡିରେ ମିଶିଲେ କରଞ୍ଜିଆ ଏନଏସିର ଶତାଧିକ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ସଞ୍ଜୀବ ମିତ୍ତଲ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ନୂତନ କୁଳପତି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୭ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୭୨୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପରଲୋକରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ରବି ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ସାଲେପୁରରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା , ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ପୂର୍ବରୁ ଜୀବନ ହାରିଥିଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗୁଳି ମାଡରେ ବେଗୁନିଆପଡା ବ୍ଲକ୍ ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବାଘ ଛାଲ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ୨ଦିନରେ ଦୁଇ ଜୀବନ : ଢେଙ୍କାନାଳରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ପୁଣି ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ପ୍ରକୃତିର ବିଚିତ୍ର ଖେଳ : ମା’ଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନରେ ସରପ୍ରାଇଜ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ପାଇଲଟ ଦୀପକ ସାଠେ, ଦିନେ ପୂର୍ବରୁ କରିଥିଲେ କଲ୍

9/08/2020 at 1:38 PM

ନାଗପୁର ୦୯/୦୮ : କେରଳ କୋଝିକୋଡ଼ରେ ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ସମେତ ୧୮ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ଶହେରୁ ଅଧିକ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି | ବିମାନରେ ୧୯୧ ଯାତ୍ରୀ ଥିଲେ | ଦକ୍ଷ ପାଇଲଟ କ୍ୟାପଟେନ ଦୀପକ ବସନ୍ତ ସାଠେଙ୍କର ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ହେଉଛି | ସେ ବିମାନରେ ନିଆଁ ଲାଗିବାକୁ ଦେଇନଥିଲେ |

ଦେଢ଼ ଶହରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରିଥିବା କ୍ୟାପଟେନ ଦୀପକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ତାଙ୍କ ପରିବାରରେ ଶୋକ ଖେଳି ଯାଇଛି | ତାଙ୍କ ପରିବାର ତରଫରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଦୀପକଙ୍କ ମା;ଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଥିଲା ଏବଂ ଏହି ଅବସରରେ ସେ ମା’ଙ୍କୁ ଦେଖାକରି ତାଙ୍କୁ ସରପ୍ରାଇଜ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ |

ଶନିବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କର ୮୪ତମ ଜନ୍ମଦିନ ଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ସେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିଲେ | ଜନ୍ମଦିନର ଦିନେ ପୂର୍ବରୁ ମା’ ପାଇଥିଲେ ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ ଖବର | ଦୀପକ ନିଜର କିଛି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ମା’ଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ନାଗପୁର ପହଞ୍ଚି ସେ ନିଜ ମା’ଙ୍କୁ ସରପ୍ରାଇଜ ଦେବେ |

ଶେଷଥର ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ସେ ନିଜ ମାତା-ପିତାଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଫୋନରେ ସେ ସବୁବେଳେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିଲେ | ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସେ ଫୋନରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ |

କ୍ୟାପଟେନ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ମୁମ୍ବାଇରେ ରହୁଥିଲେ | ତାଙ୍କ ବାପା-ମା ନାଗପୁରରେ ରୁହନ୍ତି | କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଫୋନ ଯୋଗେ ସେ ବାପା-ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ ପଚାରି ବୁଝୁଥିଲେ | ଘର ବାହାରକୁ ନ ବାହାରିବାକୁ ସବୁବେଳେ କହୁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଭଗବାନଙ୍କ ଇଛା ଆଗରେ ମଣିଷର ଇଛାର କୌଣସି ଜୋର ନାହିଁ |

   Related Posts