Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ବିସ୍‌ ଓପନ୍‌: ୧୯ ମାସ ଓ ୧୩ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ପରେ ଫାଇନାଲରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ସିନ୍ଧୁ, କ୍ୟାରୋଲିନାଙ୍କଠୁ ହାରିଲେ
  • ||
  • ସରିଲା ବିଜେପିର ଦୁଇ ଦିନିଆ ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ, ଗୃହୀତ ହେଲା ରାଜନୈତିକ ଚିଠା ପ୍ରସ୍ତାବ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ରଣନୀତି
  • ||
  • ଭାରତ ଓ ଚୀନ୍ କେହି କାହା ଲାଗି ବିପଦ ନୁହେଁ, ପରସ୍ପରର ମିତ୍ର : ୱାଙ୍ଗ ଇ
  • ||
  • ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସ: ବର୍ଣ୍ଣାଢ଼୍ୟ ଉତ୍ସବ ‘ୱିମେନ୍ ଆଚିଭର୍ସ୍ ଅଫ୍ ଓଡ଼ିଶା’ରେ ରାଜ୍ୟର ସଫଳ ମହିଳାଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୭୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନୂଆପଡ଼ା : ହଳଦି ଗାଁରେ ପୁଣି ଥରେ ବାଘ ଆତଙ୍କ, ଭୟରେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନରେ ହିନ୍ଦୁ ପରିବାରର ୫ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ! ସନ୍ଦେହଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ମୋହନା : ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସର ଭୟଙ୍କର ରୂପ, ସୁସ୍ଥ ରହିବା ପାଇଁ ଏବେବି ଶିଶୁଙ୍କୁ ଦିଆଯାଉଛି ଚେଙ୍କ
  • ||
  • ଭିସୁଟର ୪୦ ଛାତ୍ର କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ମାମଲା : କମ୍ପାନୀର ଦାବି-‘ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟରେ ତ୍ରୁଟି ନଥିଲା’
  • ||
  • ସୋନପୁର : ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହ କଥା କଟାକଟିରୁ ଫୁଟିଲା ଗୁଳି, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ପ୍ରେମିକା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାର ୨ ଦିନ ପରେ ଜୀବନ ହାରିଲା ପ୍ରେମିକ, ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ଦୁବାଇରୁ ସେୟାର କଲା ଭିଡିଓ ମେସେଜ୍‌

24/01/2021 at 11:00 PM

ହାଇଦ୍ରାବାଦ ୨୪/୦୧: ବଞ୍ଚିଥିବା ବେଳେ ସାଥିରେ ରହିବାକୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ। ଜଣଙ୍କ ବିନା ଆଉ ଜଣେ ବିଞ୍ଚିବ କିପରି। ତେଣୁ ଦୁଇ ଜଣ ମରିବା ପରେ ବି ସାଥିରେ ରହିବେ ବୋଲି ମନସ୍ଥ କରିନେଲେ। ଏମିତି କାହାଣୀ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ। କିନ୍ତୁ ଏମିତି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ସତରେ ଘଟିଛି। ପ୍ରେମିକା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାର ମାତ୍ର ୨ ଦିନ ପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି ପ୍ରେମିକ।

ଟାଇମ୍ସ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆର ଏକ ଖବର ଅନୁସାରେ ୨୧ ବର୍ଷୀୟା ଯୁବତୀ ତେଲେଙ୍ଗାନାର ଜଗିତିଆଲ ଜିଲ୍ଲାର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସେ ରଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଯୁବତୀଙ୍କ ନାଁ ଏଲ ମନୀଷା। ମନୀଷାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଖବର ପାଇବା ପରେ ବର୍ଷେ ତଳେ କାମ କରିବାକୁ ଦୁବାଇ ଯାଇଥିବା ପ୍ରେମିକ ରାକେଶ ଭାଙ୍ଗିପଡ଼ିଥିଲେ। ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ଭିଡିଓ କରି ପ୍ରାଣ ହାରିଦେଲେ ରାକେଶ। ଭିଡିଓ ମେସେଜ୍‌ରେ ରାକେଶ କହିଛନ୍ତି, ‘ମନୀଷା ବିନା ମୁଁ ବଞ୍ଚିପାରିବିନି। ମା ତୁ ତୋ ଦେହର ଯତ୍ନ ନେବୁ।’

ପୋଲିସ ଅନୁସାରେ ରାକେଶ ଓ ମନୀଷା ପାଖାପାଖି ଗାଁରେ ବାସ କରୁଥିଲେ। ମନୀଷାଙ୍କ ବାପା-ମା ଜାଣିନଥିଲେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଆଉ କାହାକୁ ଭଲ ପାଉଛି। ତେବେ ସେମାନେ ଝିଅ ପାଇଁ ବାହା ଘର ଠିକ କରିବାକୁ ଲାଗିପଡ଼ିଥିଲେ। ସେପଟେ ମନୀଷା ରାକେଶକୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥି ଭାବେ ପାଇବନି ବୋଲି ଭାବିବା ସହ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥାଇପାରନ୍ତି। ଅନ୍ୟପଟେ ରାକେଶଙ୍କ ପରିବାର ଥାନାରେ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ କରିନଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି।

   Related Posts