Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ୨ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ କିଲର, ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟ ଦେଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୫ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୫୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୭୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ସ୍ୱାମୀ ସାଜିଲା ସୈତାନ୍, କୁରାଢି ଚୋଟରେ ନେଇଗଲା ସ୍ତ୍ରୀର ଜୀବନ
  • ||
  • ୬ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆସିବ ଠକ ପ୍ରଜ୍ଞା, ଅନୁମତି ଦେଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏସ୍‌ଡିଜେଏମ୍‌ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଜ୍ଞାନପୀଠ ପୁରସ୍କାର : ୨୦୨୧ ପାଇଁ ନୀଳମଣି ଫୁକନ, ୨୦୨୨ ପାଇଁ କୌଙ୍କଣୀ ସାହିତ୍ୟିକ ଦାମୋଦେର ମୌଜଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ
  • ||

କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ କେଳେଙ୍କାରୀ : ଚରିତ୍ର ସଂହାର କରି ବିଧବାଙ୍କୁ ଗାଁରୁ ତଡିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ, ପୀଡିତା କହିଲେ ସମ୍ପତ୍ତି ହଡ଼ପର ଷଡଯନ୍ତ୍ର

28/10/2020 at 9:03 AM

କଳାହାଣ୍ଡି ୨୮।୧୦: କଳାହାଣ୍ଡିରେ ପୁଣି କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ । ବିଧବା ମହିଳା ସହ ପ୍ରେମିକ ଗାଁକୁ ଭେଟି କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗାଁ ସ୍କୁଲରେ ବସିଛି କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ । କୋର୍ଟରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଚରିତ୍ରହୀନ ଦର୍ଶାଇ ଗାଁ ଛାଡିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି ।

କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଜୟପାଟଣା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଗାଁର ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଘଟିଛି ଘଟଣା । ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ବସିଛି କଙ୍କାରୁ କୋର୍ଟ । ଗାଁର ଜଣେ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ସଭା ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମିକ ସହ ଭେଟ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ବସିଛି କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ । ମୋବାଇଲ ଫୋନରେ ବୟାନ କଏଦ ଓ ରେକଡିଂ କରାଯାଉଛି । ଗାଁରେ ଗତ ୧୫ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଅଟକ ରଖାଯାଇଥିବା ତଥାକଥିତ ପ୍ରେମିକ ହେଉଛନ୍ତି ପଡୋଶୀ କପୁରମାଲ ଗାଁର ନିଧନ ନାଗ ।

ନିଧନଙ୍କ ବୟାନ ଅନୁଯାୟୀ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ସହ ଗାଁକୁ ବୁଲିବାକୁ ଆସିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସେ ନିକଟସ୍ଥ କେନାଲକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ  ଶୌଚ ହେବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ଠିକ୍‌ ଏହି ସମୟରେ  କେନାଲ ହୁଡାରୁ ଗାଁର କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ କାବୁ କରି ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ମାରିବା ସହ ଗାଁ କ୍ଲବରେ ରାତି ସାରା ବନ୍ଦକ ରଖିଥିଲେ ।

ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ କ୍ଲବ ଘରେ ଆଣି ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରେମିକ ଓ ପ୍ରେମିକା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ବନ୍ଧକ ନିଧନକୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଛଡାଇବାକୁ ଆସିଥିବା ବଳେ ଗ୍ରାମବାସୀ ବସାଇଥିଲେ କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ । କଙ୍କାରୁ କୋର୍ଟରେ ଯୁବକ ବିଧବା ମହିଳାକୁ ଭେଟ ପାଇଁ ଆସିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗାଁରୁ ବାସନ୍ଦ ପାଇଁ ରାୟ ଶୁଣାଯାଇଛି । ଯେତେ ବେଳେ କି ଯୁବକ ଓ ବିଧବା ମହିଳା ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କୁ କବେ ଚିହ୍ନି ନ ଥିବା କହୁଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କୁ କଥା ନଶୁଣି କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ ନିଜର ମନମାନି କରିଛନ୍ତି ।  

ସେପଟେ ବିଧବା ମହିଳା ଏନେଇ ଜୟପାଟଣା ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଛି । ସଂପର୍କୀୟ ସମ୍ପତ୍ତି ହଡପ ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ତାଙ୍କୁ ଚରିତ୍ରହୀନର ହୀନ ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଶୀକାର କରୁଛନ୍ତି । ଗାଁରେ କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ ବସାଇ ସେମାନେ ଆଇନକୁ ହାତକୁ ନେଇ ଗାଁ ଛାଡିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଦେଖିବାକୁ ରହିଲା ଜଟପାଟଣା ପୋଲିସ ଘଟଣାରେ କଣ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଉଛି ।

   Related Posts