Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ମୁମ୍ବାଇ : ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ଟିମକୁ ମାରପିଟ୍ କରି ବିଦେଶିନୀ ମଡେଲ ଗିରଫ

3/10/2019 at 5:02 PM

ମୁମ୍ବାଇ : ପୋଲିସ ଓ ଇଲେକ୍ସନ କମିଶନଙ୍କ ଟିମ ସହ ମାରପିଟ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ରହୁଥିବା କାନାଡାର ଜନୈକ ମଡେଲ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି। ମଡେଲ ସିନା ଲଖାନୀଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ବାନ୍ଦ୍ରା କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଦିନକ ଲାଗି ପୋଲିସ ହେପାଜତକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି। ବୁଧବାର ଅନ୍ଧେରୀର ବିରା ଦେଶାୟୀ ରୋଡରେ ପୋଲିସ ଓ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗଙ୍କ ଟିମ ମିଳିତ ନାକାବନ୍ଦୀ କରିଥିବା ବେଳେ ମଡେଲ ସେହି ବାଟ ଦେଇ ଯାଉଥିଲେ।

ଫ୍ଲାଇଂ ସ୍କ୍ୱାର୍ଡର ଯାନବାହନ ଯାଞ୍ଚ ଲାଗି ମଡେଲ ରାଜି ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ହେଲେ ଯାଞ୍ଚରେ  ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂକୁ  ସେ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। ଏହାକୁ ନେଇ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ସିନାଙ୍କର ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ଘଟଣାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାରୁ ପୋଲିସ ସିନାଙ୍କ ବାହନ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିନଥିଲା ଓ ସେ ସେଠାରୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ। ହେଲେ ଘଟଣା ସେତିକିରେ ଶେଷ ହୋଇନଥିଲା। ଅପରାହ୍ନରେ ସିନା ମୋଟର ସାଇକେଲରେ ୨ ଜଣ ସାଥୀଙ୍କୁ ନେଇ ମିଳିତ ଯାଞ୍ଚ ସ୍ଥଳକୁ ଆଉଥରେ ଆସିବା ସହ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହ ଝଗଡା କରିଥିଲେ।

ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ଟିମ ସହ ସିନା ଓ ତାଙ୍କ ସାଥୀମାନଙ୍କର ଝଗଡା ହାତାହାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଇଥିଲା। ଝଗଡା ତୁଟାଇବାକୁ ସେଠାରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚିବାରୁ ସେମାନଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ସିନା ଓ ତାଙ୍କ ସାଥୀମାନେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି କରିଥିଲେ। ଆୟୋଗ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ କ୍ୟାମେରା ଛଡାଇବାକୁ ସିନାଙ୍କ ସାଥୀମାନେ ଉଦ୍ୟମ କରିବାରୁ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ଧେରୀ ଥାନାକୁ ଧରି ନେଇଥିଲା। ବିଳମ୍ବିତ ରାତ୍ରିରେ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ ଏତଲା ରୁଜୁ କରିଥିବା ବେଳେ ମଡେଲଙ୍କୁ ଆଇପିସିର ଧାରା ୩୫୩, ୧୮୬, ୪୨୭ ଓ ୫୦୬ରେ  ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

   Related Posts