Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାଜପୁର ରୋଡ୍ : ଉପ-କାରାଗାରରେ ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଜଙ୍ଗଲୀ ଜନ୍ତୁକୁ ମାରି ମାଂସ ଭାଗବଣ୍ଟା କଲେ, ଭାଗ ଛିଡିଲାନି ବୋଲି ଜଣଙ୍କୁ ମାରିଦେଲେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : କ୍ୟାବିନରୁ ୨ଶହ ଲିଟର ଡିଜେଲ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ : ନଦୀରେ ଭାସୁଛି କୁମ୍ଭୀରର ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଗାଁ ମୁହାଁ ହାତୀ ପଲ, ଭୟଭୀତ ଗ୍ରାମବାସୀ, ପଡିଲା ତାଟି କବାଟ
  • ||
  • ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆଉ କିଛି ?
  • ||
  • କମୁଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୯୫୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅମାନବୀୟ : ଗୋଡାଇବାରୁ କୁକୁରକୁ ହତ୍ୟା, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପାଇଁ ପୁରୀରେ ୧୪୪ ଧାରା, ଆସନ୍ତାକାଲି ରାତି ୧୦ଟାରୁ ୨୫ ତାରିଖ ଭୋର ୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଟକଣା ଲାଗୁ
  • ||

ବିଜେପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ୩ ଦଳର ସରଗରମ ପ୍ରଚାର, ଦିନ ରାତି ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି ନେତା

14/10/2019 at 8:04 PM

ବିଜେପୁର ୧୪।୧୦ –  ବିଜେପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ୩ଦଳର  ସରଗରମ ପ୍ରଚାର । ବିଜେପୁରର ବିଭିନ୍ନ ପଞ୍ଚାୟତ ଦାୟିତ୍ବରେ ଥିବା ବିଜେଡି ନେତା ଭୋଟରଙ୍କ ମନ ଜିଣିବାକୁ ଦିନ ରାତି ଏକ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ସେପଟେ ପୂର୍ବ ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେଡି ଦେଇଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତିକୁ ପ୍ରତାରଣ କହି ବିଜେପି ଭୋରଟକୁ ଉସୁକାଇଛି  । ଆଉ କଂଗ୍ରେସ ଯଦିଓ ପ୍ରଚାରରେ ଟିକିଏ ବ୍ୟାକ୍‌ ପୁଟରେ ରହିଛି ତେବେ ବିଜେଡି ବିଜେପି କଳିରୁ ଫାଇଦା ଉଠାଇବାକୁ ଦଳ ଯୋଜନା କରିଛି ।  

ପ୍ରଚାରରେ ଉଠୁଛି ପଡୁଛି ବିଜେପୁର । ରାଜ୍ୟର ପ୍ରମୁଖ ତିନଦଳ ବିଜେଡି, ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସର ଷ୍ଟାର ପ୍ରଚାରକ ମାନେ ସ୍ଥାନୀୟ ନେତାଙ୍କୁ ଧରି ଭୋଟରଙ୍କ ମନ ଜିଣିବାକୁ ଘରଘର ବୁଲୁଛନ୍ତି । ୩ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ପୁରା କା ଣ୍ଟେକି ଟକ୍କଟ ଚାଲିଛି । ବିଶେଷ ଭାବେ ବିଜେପୁର ବ୍ଲକକୁ ନେଇ ବିଜେଡି ବିଜେପି ଭିତରେ ଛକପଞ୍ଝା ।  ବିଜେପି ଗତ ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେପୁର ବ୍ଲକରୁ ହିଁ ୨୧ହଜାର ଭୋଟ ପାଇଥିଲା ।  ଏଥର ଦାବି କରୁଛି ବିଜେଡିର ରଣନୀତି ଫେଲ ମାରିବ।  ପୂର୍ବ ନିର୍ବାଚନର କୌଣସି ଗୋଟିଏ ବି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପୂରଣ କରି ନ ଥିବାରୁ ଲୋକେ ଏଥର ଠିକ ଜବାବ ଦେବେ ବୋଲି କହିଛି । ପ୍ରଚାରରେ ଏକ ପ୍ରକାର ବ୍ୟାକ୍ ଫୁଟ୍‌ରେ ଥିବା କଂଗ୍ରେସ  ବିଜେଡି ବିଜେପି କଳିରୁ ଫାଇଦା ଉଠାଇବାକୁ ଅନାଇ ବସିଛି ।

ସେହିପରି ଗାଇସିଲେଟ ବ୍ଲକରେ  ବିଜେପି ୪ଦିନ ଧରି ହେଭିୱେଟ୍ ନେତାଙ୍କୁ ପ୍ରଚାର କାମରେ ଲଗାଇଛି । ଆଜି ବିଜେପିର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଗିରିଧର ଗମାଙ୍ଗ, କେଭି ସିଂ ଦେଓ, ବସନ୍ତ ପଣ୍ଡା, ସୂରେଶ ପୂଜାରୀ ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି।  ବିଜେପିକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ରୀତା ସାହୁ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କୁ  ଧରି ଭୋଟରଙ୍କ ମନଜିଣିବାକୁ ପ୍ରୟାସ ଚଳାଇଛନ୍ତି ….

ବିଜେପୁରର ବିଭିନ୍ନ ବ୍ଲକ ଗୁଡକରେ  ଭୋଟରମଙ୍କୁ  ମନେଇବାକୁ ବିଜେପି ବିଜେଡି ପ୍ରଚାରଏକ ପ୍ରକାର  ଟକରାଟକରି ସ୍ଥିତିରେ ପହଞ୍ଚିଛି ।

   Related Posts