Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପୁଣି ମହଙ୍ଗା ମାଡ, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ୧୦୦ ଟଙ୍କା ବଢିଲା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୬୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା: ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ଓଡ଼ିଶା, ୩ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିବ ଓ ପବନ ବୋହିବ
  • ||
  • ୨୦୧୭ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଖୋଳତାଡ କରିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ, ୪ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ମିଚିଗାନ ସ୍କୁଲରେ ୧୫ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରର ଉନ୍ମତ୍ତକାଣ୍ଡ, ଆଖିବୁଜା ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୩ ମୃତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ ବରପଦା ନିକଟରେ ଦୁଇ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର
  • ||

କ୍ୟାବ୍ ଡ୍ରାଇଭର ପାଲଟିଲା ସଇତାନ , ଘରେ ପଶି ମହିଳାଙ୍କୁ କଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ

4/01/2020 at 2:27 PM

ଲଣ୍ଡନ : ଗାଡିରେ ଆଣିଥିବା ଡ୍ରାଇଭର କଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ । ଠିକଣାସ୍ଥାନରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଛାଡିବା ପରେ ତାଙ୍କ  ଘରେ ହିଁ ପଶି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛି କ୍ୟାବ୍ ଡ୍ରାଇଭର । ବିଟ୍ରେନର ବିଘ୍ରେଟନ ଟାଉନରେ ଏପରି ଘଟିଛି । ଜଣେ ଟ୍ୟାକ୍ସି ଡ୍ରାଇଭର ମହିଳାଙ୍କ ପିଛା କରି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ  ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ  ।

୩୧ବର୍ଷୀୟ ମହିଳା ଏକ ପାର୍ଟିକୁ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଯାଇଥିଲେ । ପାର୍ଟିରେ ମହିଳାଜଣଙ୍କ ଅତ୍ୟଧିକ ମଦ ପିଇଥିବାର ଦେଖି ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁମାନେ ତାଙ୍କ ଏକ ଟ୍ୟାକ୍ସି ବୁକ୍ କରିଥିଲେ । ଟ୍ୟାକ୍ସି ଡ୍ରାଇଭର ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଜ ପ୍ଲାଟରେ ପହଞ୍ଚାଇଦେବା ପାଇଁ ପାର୍ଟିରୁ ଆଣିଥିଲେ । ତେବେ କିଛି ସମୟ ପରେ ମହିଳା ରହୁଥିବା ପ୍ଲାଟର ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଟ୍ୟାକ୍ସି ଡ୍ରାଇଭର ।  ନିଜ ରହୁଥିବା ଘର ଦେଖି ମହିଳାଜଣଙ୍କ ଟ୍ୟାକ୍ସିରୁ ଓହ୍ଲାଇ ନିଜ ବାସଭବନ ଅଭିମୁଖେ ବାହାରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଡ୍ରାଇଭରଜଣଙ୍କ ମହିଳାଙ୍କ ପିଛା କରିଥିଲେ, ପରେ ମହିଳା ରହୁଥିବା  ବାସଭବନରେ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ ପଶି ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି ।

ତେବେ ସ୍ଥାନୀୟ ଖବରକାଗଜ ମୁତାବିକ, ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା କଥା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛି ପୋଲିସ । ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ କୁହାଯାଉଥିବା ୩୭ବର୍ଷୀୟ ଟ୍ୟାକ୍ସି ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗର ୧୦ଦିନ ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ହେପାଜତରେ ରହିଛି । ଘଟଣାରେ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ପାଇଁ ପୋଲିସ ଯାଞ୍ଚ ଜାରି ରଖିଛି ।  

   Related Posts