Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ କରିଥିଲା ହତ୍ୟା, ପାରାଦୀପରୁ ହେଲା ଗିରଫ
  • ||
  • ଜାଗର ପ୍ରସ୍ତୁତି : ବାବା ଆଖଣ୍ଡଳମଣିଙ୍କ ପୀଠରେ ଲାଗିଲା କଟକଣା, ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୦ରୁ ୨ଦିନ ଯାଏଁ ୧୪୪ ଧାରା
  • ||
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||

ବିକ୍ରି ହେବ ଆକାଶ ଟ୍ୟୁଟୋରିୟାଲ ! ଦେଶର ସବୁଠାରୁ ବଡ କୋଚିଂ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌କୁ କିଣିବ Byju’s

15/01/2021 at 7:07 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୫/୦୧ : ମେଡିକାଲ ପରୀକ୍ଷା ଏବଂ ଇଂଜିନିୟରିଂ ପାଇଁ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଉଥିବା ଆକାଶ ଟ୍ୟୁଟୋରିୟାଲ ବିକ୍ରି ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆକାଶ ଟ୍ୟୁଟୋରିୟାଲକୁ  ୭୩୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ କିଣିବ ଦେଶର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଅନଲାଇନ୍ ଲର୍ଣ୍ଣି କମ୍ପାନୀ Byju’s ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଆକାଶ ଟ୍ୟୁଟୋରିୟାଲ ଆସନ୍ତା ୨ରୁ ୩ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ବିକ୍ରି ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଶିକ୍ଷା​‌ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ବିଶ୍ବର ସବୁଠୁ ବଡ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ୍ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାକୁ କିଣିବାକୁ ଯାଉଛି Byju’s । କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ Byju’s ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଣିକ୍ଷା ଦାନକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲା । ମହାମାରୀ ସମୟରେ Byju’s ୧୨ ଆରବ ଡଲାରର ବଜାର ମୂଲ୍ୟ ନିବେଶ କରିଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ Byju’s ଆପରେ ଫେସବୁକ୍‌ ସଂସ୍ଥାପକ ମାର୍କ ଜୁକରବର୍ଗଙ୍କ ଟାଇଗର ଗ୍ଲୋବାଲ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଆଣ୍ଡ ବଣ୍ଡ୍ କ୍ୟାପିଟାଲର ନିବେଶ ରହିଛି ।

ଆକାଶ ଏଜୁକେସନାଲ ସର୍ଭିସ୍‌ ଦେଶରେ ଇଂଜିନିୟରିଂ ଏବଂ ମେଡିକାଲ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳାଉଥିବା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରମୁଖ କୋଚିଂ ସଂସ୍ଥାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ । ଭାରତରେ ଆକାଶ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ନାମରେ ପ୍ରାୟ ୨୦୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟର ରହିଛି । ଏହି ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନରେ ପାଖାପାଖି ୨.୫ ଲକ୍ଷରରୁ ଅଧିକ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତି । ଏହା ବାଦ ଆକାଶ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ସହ ବ୍ଲାକ୍‌ଷ୍ଟୋନ୍‌ କମ୍ପାନୀର ପ୍ରାୟ ୩୭.୫ ପ୍ରତିଶତ ସେୟାର ମଧ୍ୟ ରହିଛି ।  

   Related Posts