Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ପାଇଁ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର: ୧୯ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠନ ହେଲା କମିଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୬୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଆୟୁଷ-୬୪, ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ
  • ||
  • ଶାମଲୀ : ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଳିଆ ବୁହା ଗାଡିରେ ଶ୍ମଶାନଘାଟ ଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଟିକା ପାଇଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର, ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାହୁଲ ଭୋରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପତ୍ନୀ ସେୟାର କଲେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ… କେମିତି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟିକିଏ ପାଇଁ ହେଉଥିଲେ ଛଟପଟ
  • ||
  • ମଥୁରା : କରୋନାରେ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
  • ||
  • ଭୁବନ : ଦୀର୍ଘ ୭ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ଘରେ ପଡିରହିଲା ମୃତଦେହ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ପରିବାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ରୋଗୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, SDMOଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍ ନୋଟିସ୍ ପରେ ପଠାଗଲା ଡେପୁଟେସନରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଭୁଲିଗଲା ହସ୍ପିଟାଲ ରାସ୍ତା, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଅଭାବରୁ ଚାଲିଗଲା ୭ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

କୁଆଡେ କଲେ ପ୍ରଦୀପ ? ନିଖୋଜର ୩ଦିନ ପରେ ବି ପୋଲିସ ହାତ ଖାଲି, ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍

11/11/2020 at 2:40 PM

କୁଆରମୁଣ୍ଡା ୧୧।୧୧: ସୁନ୍ଦରଗଡ ବୀରମିତ୍ରପୁର ଯୁବ ବ୍ୟବସାୟୀ ପ୍ରଦୀପ କୁଣ୍ଡୁଙ୍କ ଅପହରଣ ଅଭିଯୋଗ ଘଟଣା । ଇତିମଧ୍ୟରେ ଅପହରଣ ଘଟଣାକୁ ୩ ଦିନ ବିତିଗଲାଣି । ନିଖୋଜ ଶିଳ୍ପପତିଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର ପାଇଁ ୬ଟି ପୋଲିସ ଟିମ୍‌ ନିୟୋଜିତ ହୋଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଖୋଜଖବର ମିଳିନାହିଁ । ସେପଟେ ଅପହର୍ତ୍ତାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ଫୋନ୍‌ କଲ୍‌ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିନଥିବାରୁ , ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଚିନ୍ତା ଆହୁରି ବଢାଦେଇଛି । ମିଳିନାହିଁ।  ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଶନିବାର ସମୟ ପ୍ରାୟ ସଂଧ୍ୟା ୭ଟା ୩୦ । ବୀଜାବାହାଲରେ ଥିବା ମାଆ ତାରିଣୀ ଷ୍ଟୋନ କ୍ରସରରୁ କାର୍ ଯୋଗେ ବୀରମିତ୍ରପୁର ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ ପ୍ରଦୀପ । ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ନିକଟରୁ କିଛି ଦୂରରେ ତାଙ୍କ କାର୍, ମୋବାଇଲ୍ ମିଳିଛି । କାର ନିକଟରୁ ଏକ ଇଂଜେକସନ ସିରିଞ୍ଜ ମିଳିଥିବା ବେଳେ କାର ଭିତରୁ ଏକ ଚିଠି ମିଳିଥିଲା। ଚିଠିରେ ଲେଖାଯାଇଛି ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରାଯାଇଛି।    ପ୍ରଦୀପଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର ଲାଗି ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ୨ଟି ଟିମ୍ ଗଠନ କରାଯାଇଛି । ଗୋଟିଏ ଟିମ୍‌ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଟିମ୍‌ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପତ୍ତା ମିଳିନଥିଲା । ତେବେ ମାମଲାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱର ସହ ନେଇ ଏସ୍‌ପି ସାଗରିକା ନାଥଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ୍ରମେ ଆଉ ୪ଟି ଗଠନ କରାଯାଇଛି ।  

ଇତିମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଦୀପ ନିଖୋଜ ହେବାର ୩ଦିନ ବତିଗଲାଣି ।  ଏପରିକି ଅପହର୍ତ୍ତାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସ କଲ୍‌ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିନାହିଁ । ଯାହାକି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ବ୍ୟଥାର କାରଣ ପାଲଟିଛି । ତେବେ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ଯାଇଥିବା ପୋଲିସ ଟିମ୍‌ ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ସୁରାକ ପାଇନାହିଁ । ଅପରପକ୍ଷେ ୪ଟି ଜିଲ୍ଲା ବାହାରକୁ ଯାଇ ତଦନ୍ତ କରୁଛି । ତେବେ ଅପହର୍ତ୍ତାମାନେ ଶିଳ୍ପପତିଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିବା ପରେ କେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ରଖିଛନ୍ତି ତାହାର ମଧ୍ୟ ସଠିକ ତଥ୍ୟ ପୁଲିସ୍‌ ପାଇ ପାରୁନାହିଁ। ଯାହାକି ପୁଲିସ୍‌ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇଛି। ପୁଲିସ୍‌ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ଲାଗି ଜୋରଦାର ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରଖିଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ପ୍ରଦୀପଙ୍କ ନିକଟକୁ ଅର୍ଥ ଦାବି ସହ ଫୋନରେ ଧମକଚମ ଦିଆଯାଉଥିଲା। ତେବେ ଏସବୁକୁ ସେ ଅଣଦେଖା କରି ଆସୁଥିଲେ। ପ୍ରଦୀପଙ୍କ କ୍ରସର ସହ ଟ୍ରାନପୋଟିଂ ବ୍ୟବସାୟୀ ଅଛି । ତାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଝାଡଖଣ୍ଡ ନେଇଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରୁଛି ପୋଲିସ।

   Related Posts