Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ , ୨ ମୃତ, ୧୭ ଆହତ

17/11/2020 at 7:34 AM

ମୁନିଗୁଡ଼ା ୧୭।୧୧: ରାୟଗଡା ମୁନିଗୁଡାରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା । କୁମ୍ଭାରଢାମୁଣି ନିକଟରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହାରଇ ଓଲଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌ ।  ଡ୍ରାଇଭର ସମେତ ୨ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୭ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ସମସ୍ତ ଆହତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।  

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସୋମବାର ରାତିରେ ବିଷମକଟକ ଥାନା କୁମ୍ଭାରଢାମୁଣି ନିକଟରେ ଏକ ବୁଲାଣିରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ରାସ୍ତା କଡ଼କୁ ଓଲଟି ପଡିଥିଲା। ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଠାରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଯାଉଥିଲା ବସ। ବସ୍ ରେ ୪୦ରୁ ୪୫ ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଗତକାଲି ରାତି ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିବା ସୂଚନା ରହିଛି ।  

ଦୁର୍ଘଟଣାର ଖବର ପାଇ ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଉଦ୍ଧାର କରି ଆହତଙ୍କୁ ଆମ୍ବୂଲାନ୍ସ ଯୋଗେ ଡାକ୍ତର ଖାନାକୁ ପଠେଇଥିଲେ। ତେବେ ପ୍ରଥମେ ବସ ତଳେ କୌଣସି ଯାତ୍ରୀ ରହିଥିବା ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ ପରେ କେହିନଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା। ଘଟଣା ସ୍ଥଳକୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଓ ବିଜୁସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କଲ୍ୟାଣ ଉପଦେଷ୍ଟା  ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ପହଂଚି ଆହତଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଅବସ୍ଥା ପଚାରି ବୁଝିଥିଲେ।

   Related Posts