Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟଣା : ବଳଦ ନେଇ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ, ବଜ୍ରାଘାତରେ ଚାଲିଗଲା ରାଇଦାସଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମହିଳା ସାମ୍ବାଦିକ ସବନମ୍‌ ଶିରିନ୍‌ଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ , କୋଭିଡ୍‌ରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ଏମସ୍‌ରେ ହେଉଥିଲେ ଚିକିତ୍ସିତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବାପଘର ଲୋକ ଆଣିଲେ ବଧୂ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ, ଶ୍ବଶୁରଘର କହୁଛନ୍ତି ପଡିଗଲେ ବାଥରୁମ୍‌ରେ
  • ||
  • ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯୭୯୩ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ୧୦ ବର୍ଷର ଶିଶୁର ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା…
  • ||
  • ଟ୍ରକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ବରଯାତ୍ରୀ ଗାଡି : ୫ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୮ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୨୧୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||

ବସ୍ କଣ୍ଡକ୍ଟରର କଳା କାରନାମା : ସରକାରୀ ଚାକିରୀର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ କରୁଥିଲା ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ

31/10/2020 at 2:56 PM

ପାଳଘର ୩୧/୧୦: ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ପାଳଘରରେ ପୋଲିସ୍ ଜଣେ ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଗିରଫ କରିଛି ଯିଏ ମହିଳାଙ୍କୁ ଚାକିରୀର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିଲା ଏବଂ ଏହା ପରେ ଭିଡିଓ କରି ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟକୁ ବିକି ଦେଉଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଥାଣେ ମ୍ୟୁନିସିପାଲ ଟ୍ରାନ୍ସପୋର୍ଟରେ ଜଣେ ବସ୍ କଣ୍ଡକ୍ଟର। ତା ବିରୋଧରେ ଆଇପିସି ଏବଂ ସୂଚନା ପ୍ରାଦ୍ୟୋଗିକ ଅଧିନିୟମ ପ୍ରାବଧାନ ଅନୁସାରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି।

ଜଣେ ପୋଲିସ୍ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ଦେବାର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇଥିଲା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ କରି ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟରେ ଅପଲୋଡ କରି ଦେଇଥିଲା।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଯୁକ୍ତର ନାଁ ମିଲିନ୍ଦ ଜେଡ। ସେ ମହିଳାଙ୍କୁ ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ଦେବାର ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଉଥିଲା। ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ସହ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାର ଭିଡିଓ ଗୁପ୍ତ କ୍ୟାମେରାରେ ରେକର୍ଡ଼ କରି ଦେଉଥିଲା। ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ୧୮ ଏବଂ ୩୦ବର୍ଷର ୨ଜଣ ମହିଳା ୩୨ବର୍ଷ ବୟସ୍କା କଣ୍ଡକ୍ଟର ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି। ଜେଡ ପାଖରୁ ପୋଲିସକୁ ଏମଏ ଏବଂ ବିଏଡର ଡିଗ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି।

୩୦ବର୍ଷୀୟା ପୀଡ଼ିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏହି ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ପଚାରିବାରୁ ସେ ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ସତର୍କ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସିଧା ପୋଲିସ୍ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ଜାଣି ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ।

ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାମଲା ରୁଜୁ ହେବା ପରେ ଜୁଲାଇ ମାସରୁ ଫେରାର ଥିଲା। ପୋଲିସ କହିଥିଲା ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭିଡିଓ ବିକି ୨୦୧୯ ନଭେମ୍ବର ଏବଂ ଜୁନ୍ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜେଡଠୁ ପୋଲିସ୍ ୬୨ଟି ଜବତ କରିଥିଲା। ସବୁ କ୍ଲିପ୍ ଏକ ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟରେ ଅପଲୋଡ କରାଯାଇଥିଲା।

ପୋଲିସ୍ କହିଥିଲା ଯେ ସେ ଅନ୍ୟ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପତ୍ତା ଲଗାଇବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛି। ଜେଡ ଭିଡିଓ କରିବାବେଳେ ନିଜ ମୁହଁକୁ କ୍ୟାମେରା ଆଗରେ ଦେଖାଉନଥିଲା କିନ୍ତୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୁହଁ କ୍ୟାମେରାରେ ଭଳ ଭାବେ ଦେଖାଯାଉଥିଲା।

   Related Posts