Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୟ ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୦୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ସପୋରରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର: ଲସ୍କର କମାଣ୍ଡର ସମେତ ୩ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ
  • ||
  • ଆମେରିକା-ମେକ୍ସିକୋ ସୀମାରେ ହିଂସାକାଣ୍ଡ, ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଆଖିବୁଜା ଗୁଳିମାଡରେ ୧୮ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଯୋଗ ଦିବସ, ଏବର୍ଷର ଥିମ୍ ‘ୟୋଗା ଫର ୱେଲନେସ୍’
  • ||
  • ଆଜିଠୁ କ୍ୟାମ୍ପେନ୍ ମୋଡ୍‌ରେ ଟିକାକରଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଦୈନିକ ୩ ଲକ୍ଷ ଭାକସିନେସନ୍ ଟାର୍ଗେଟ୍
  • ||

ଡକାୟତମାନେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରି ଲୁଟିନେଲେ ଟଙ୍କା

25/12/2018 at 2:31 PM

ବାଲେଶ୍ବର ୨୫/୧୨: ସୋରରେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ  ଆକ୍ରମଣ କରି ଡକାୟତମାନେ  ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି। ଗୁରୁତର ଆହତ ବ୍ୟବସାୟୀ ସୋର ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି। ରାତି ଆଠଟା ବଳେ୧୬ ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ବାରିକପୁର ଠାରେ କରିଥିବା ଚାଟ୍ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ କରି ଫେରିବାବେଳେ ଡକାୟତଙ୍କ ହାବୁଡରେ ପଡିଥିଲେ ଯୁବ ବ୍ୟବସାୟୀ। ଡକାୟତମାନେ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ପଛରୁ ବାନ୍ଧି ହାତର ଶିରାକୁ କାଟି ମନିପର୍ସ ନେଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲକୁ ଭାଙ୍ଗି ଫୋପାଡି ଦେଇଛନ୍ତି। ଡକାୟତମାନେ ତାଙ୍କୁ  ମାଡ ଦେଇ ହାତ ଶିରାକୁ କାଟି ଦେବା ପରେ ସାଇକେଲକୁ  ଫୋପାଡି ଦେବାରୁ ବ୍ୟବସାୟୀ ଜଣକ ସାଇକେଲ ନପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ତିନି କିଲୋମିଟର ଦୂର ଘରକୁ ଚାଲି ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ। ବଡ ଭାଇକୁ ଫୋନ କରିଥିଲେ। ବଡଭାଇ ବାହାରେ ଥିବାରୁ ପହଞ୍ଚି ପାରି ନଥିଲେ ।  ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ବଡଭାଇ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଭାବେ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଆଣିଥିଲେ।

 ବାହାନଗା ଇଛାପୁର ଗ୍ରାମର ରାଜେନ୍ଦ୍ର ମଳିକ ବାରିକପୁରରୁ ଚାଟ୍ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ କରି ଫେରିବା ବେଳେ ଡକାୟତଙ୍କ ଡାବୁଡରେ ପଡି ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ହେବା ସହିତ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ୧୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ ହୋଇଯାଇଛି। ଡକାୟତମାନେ ରାଜେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଓ ଗୋଡକୁ ମଧ୍ୟ ବାଡେଇଛନ୍ତି। ଦୁଇଟି ମଟର ସାଇକେଲ ପଲ୍ସର ଓ ଗ୍ଲାମର ଯୋଗେ ଡକାୟତମାନେ ଆସିଥିଲେ। ବାଇକ ଚଳାଉଥିବା  ଡକାୟତ ହେଲମେଟ ପିନ୍ଧିଥିବା ବେଳେ ଆକ୍ରମଣ କରି ଟଙ୍କା ଲୁଟ ପରେ ସୋର ଦିଗକୁ ଦୃତ ଗତିରେ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଘରୁ ଗୁରୁତର ରାଜେନ୍ଦ୍ରକୁ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଯୋଗେ ସୋର ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

   Related Posts