Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ଆମିଷ ‘ବୁଲେଟ ଥାଳି’, ଓଜନ ୪ କିଲୋ: ୬୦ ମିନିଟରେ ଥାଳି ଶେଷ କଲେ ବିଜେତାଙ୍କୁ ମିଳିବ ରୟାଲ୍ ଏନଫିଲ୍ଡ

20/01/2021 at 1:13 PM

ପୁନେ ୨୦/୦୧ : ଦେଶରେ ଖାଇବା ସଉକିନ ଲୋକଙ୍କ ଅଭାବ ନାହିଁ। ଏହିଭଳି ଲୋକ ମନପସନ୍ଦର ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଅନେକ ଅନେକ ଦୂର ମଧ୍ୟ ଚାଲିଯାନ୍ତି। ଥରେ ଭାବିଲେ, ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟଞ୍ଜନ ଖାଇବା ସହ ପୁରସ୍କାରରେ ରୟାଲ୍ ଏନଫିଲ୍ଡ ଦିଆଯାଏ ତାହେଲେ…। ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିବ ନିଶ୍ଚୟ। ପୁନେର ଏକ ରେସ୍ତୋରାଁ, ଶିବରାଜ ହୋଟେଲରେ ଏକ ଖାସ୍ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ବିଜେତାଙ୍କୁ ରୟାଲ୍ ଏନଫିଲ୍ଡ ବୁଲେଟ୍ ଦିଆଯିବ।

ଶିବରାଜ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅତୁଲ ୱାଇକର ଲୋକଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଅନୁସାରେ ହୋଟେଲ ଏକ ବଡ ଆକାରର ଆମିଷ ଥାଳି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଥାଏ। ଏହି ଥାଳିରେ ସବୁ ବ୍ୟଞ୍ଜନର ଓଜନ ୪ କିଲୋଗ୍ରାମ। ପୁରସ୍କାର ଜିତିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏହି ଥାଳି ୬୦ ମିନିଟରେ ଶେଷ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯିଏ ଥାଳିର ସବୁ ବ୍ୟଞ୍ଜନ ୬୦ ମିନିଟରେ ଶେଷ କରିବ ତାଙ୍କୁ ୧.୬୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ରୟାଲ ଏନଫିଲ୍ଡ ପୁରସ୍କାର ଦିଆଯିବ।

ଶିବରାଜ ହୋଟେଲରେ ପୁରସ୍କାର ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଜଣାଇବାକୁ ହୋଟେଲ ବାହାରେ ୫ଟି ରୟାଲ୍ ଏନଫିଲ୍ଡ ମଧ୍ୟ ଛିଡା କରାଯାଇଛି। ମେନ୍ୟୁ ଓ ପୋଷ୍ଟରରେ ମଧ୍ୟ ଏ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଲେଖାଯାଇଛି। ଏହି ବୁଲେଟ୍ ଥାଳିରେ ଆମିଷ ବ୍ୟଞ୍ଜନ ରହିଛି। ଥାଳିରେ ମୋଟ ୧୨ଟି ବ୍ୟଞ୍ଜନ ରହିଛି ଯାହାର ଓଜନ ୪ କିଲୋଗ୍ରାମ। ଏହି ବୁଲେଟ୍ ଥାଳି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ୫୫ ଜଣ ଲାଗିଛନ୍ତି। ଏହି ଥାଳିରେ ଫ୍ରାଏ ସୁରାଇ, ମାଛ ତରକାରୀ, ଚିକେନ୍ ତନ୍ଦୁରି, ଡ୍ରାଏ ମଟନ୍, ଶୁଖା ମଟନ, ଚିକେନ୍ ମସାଲା ଏବଂ ଚିଙ୍ଗୁଡ଼ି ବିରିୟାନି ସାମିଲ।

ଶିବରାଜ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅତୁଲ କହିଛନ୍ତି ବୁଲେଟ ଥାଳିର ଦାମ ୨୫୦୦ ଟଙ୍କା। ଏହି ୮ବର୍ଷ ପୁରୁଣା। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ହୋଟେଲ ଅନେକ ଆକର୍ଷକ ଅଫର ଦେଇଛି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ରାବଣ ଥାଳି ଆସିଥିଲା। ରାବଣ ଥାଳିରେ ବ୍ୟଞ୍ଜନର ଓଜନ ଥିଲା ୮ କିଲୋଗ୍ରାମ।

୬୦ ମିନିଟରେ ରାବଣ ଥାଳି ଶେଷ କଲେ ବିଜେତାଙ୍କୁ ନଗଦ ୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦିଆଯାଉଥିଲା। ସେ କହିଛନ୍ତି ବୁଲେଟ୍ ଥାଳି ଏବେ ଯାଏଁ ଜଣେ ହିଁ ଶେଷ କରିପାରିଛନ୍ତି। ସେ ସୋଲାପୁରର ସୋମନାଥ ପୱାର। ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ବୁଲେଟ୍ ଦିଆଯାଇଛି।

   Related Posts