Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ପଞ୍ଜାବ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କ୍ୟାପଟେନ୍ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂହ, ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କୁ ଭେଟି ଦେଲେ ରିଜାଇନ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୮୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୬୯୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଉପରୁ ମୁଣ୍ଡରେ କମୁଛି ବନ୍ୟାଜଳ ପ୍ରବାହ, ବନ୍ଦ ହେଲା ହୀରାକୁଦର ୪ ଗେଟ୍
  • ||
  • ବିଲକୁ ଯାଇଥିଲେ ଚାଷୀ, ଦଳି ମାରିଦେଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ଗୋଟିଏ ଟ୍ରକ୍ ଧକ୍କା ଦେଲା, ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ୍ ଚାପିଦେଲା : ରାସ୍ତା ପାର୍ ବେଳେ ଜୀବନ ହାରିଲେ ସୁବାଷ
  • ||
  • ରାତିରେ ହଠାତ ଘରେ ପଶିଗଲା ଦନ୍ତା, ନାବାଳକକୁ ଆକ୍ରମଣ କରି ମାରିଦେଲା…
  • ||
  • ଦେବୀଗଡା ଘାଟ ନିକଟରୁ ବିଶାଳ ଅଜଗର ଉଦ୍ଧାର, ବନ୍ୟା ଜଳରେ ଭାସି ଆସିଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

କର୍କଟ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ବୁଧ : ମେଷ ଏବଂ ମିଥୁନ ସମେତ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ହେବ ଲାଭ

22/07/2021 at 2:26 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୨/୦୭ : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନର ବିଶେଷ ମହତ୍ତ୍ୱ ରହିଛି । ବୁଧ ଗ୍ରହ ଜୁଲାଇ ୨୫ରେ ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ରାଶି କର୍କଟରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ଏହି ରାଶିରେ ପୂର୍ବରୁ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବ ବସିଛନ୍ତି । ଅଗଷ୍ଟ ୯ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୁଧ କର୍କଟ ରାଶିରେ ରହିବ । ଏହା ପରେ ସେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ରାଶି ସିଂହରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । କର୍କଟ ରାଶିରେ ବୁଧ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ଏକ ବିଶେଷ ସଂଯୋଗ ହେବ । ଗ୍ରହର ରାଜକୁମାର ବୁଧଙ୍କୁ, ଜ୍ଞାନ, ବୁଦ୍ଧି, ଧନ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟର କାରକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ବୁଧଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ରାଶି ବିଷୟରେ-

ମେଷ ରାଶି- ବୁଧବାଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ । ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ନୂତନ ନିଯୁକ୍ତିର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହୋଇପାରେ । ପରିବାର ସହିତ ଜଡିତ ଅଧିକାଂଶ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ । ଏହି ସମୟ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଅଟକି ରହିଥିବା ଧନ ପାଇପାରିବେ ।

ବୃଷ ରାଶି- ବୁଧଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ବଡ଼ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ । ଯାହାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ । କଥାରେ ମଧୁରତା ରହିବ । ପରିବାର ସହିତ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ଏହି ସମୟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି- ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ନିବେଶ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଶୁଭ ସମୟ ହେବ । ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଲେଖା ମାଧ୍ୟମରେ ମଧ୍ୟ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ ।

ଧନୁ ରାଶି- ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଶୁଭ ରହିବ । ମାନ-ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ । ପିତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ ହେବ । ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବଢିବ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ ।

ମୀନ ରାଶି- ମୀନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ, ବୁଧ ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମୟ ସୁଖଦ ହେବ । ଭାଗ୍ୟର ସମର୍ଥନ ହେତୁ, ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଲାଭ ଯୋଗ ରହିବ । ପରିବାରରେ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ରହିବ ।

   Related Posts