Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (IPL)ରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଆଉ ୨ଟି ନୂଆ ଟିମ । ୨ ଟିମ ଅହମ୍ମଦାବାଦ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଆସନ୍ତାବର୍ଷ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଇପିଏଲରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ।
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୩୬୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ସତ ହେଲା ଧୋନୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ, ୫ ବର୍ଷ ତଳେ କହିଥିଲେ- ଦିନେ ଏମିତି ହେବ…
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପଡୋଶୀ ଘରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ୮ ଗୁରୁତର, ବୁଲିଲା ଟାଙ୍ଗିଆ ଓ କଟୁରୀ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

ଜୁଲାଇ ୭ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ରାଶି ଉପରେ ରହିବ ବୁଧଙ୍କ ବିଶେଷ କୃପା, ରହିଛି କାର୍ଯ୍ୟସିଦ୍ଧି ଯୋଗ

2/07/2021 at 5:56 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୨/୦୭: ବୁଧ ଜୁଲାଇ ୭ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୃଷ ରାଶିରେ ରହିବେ । ବୁଧ ବୃଷ ରାଶିରେ ରହିବା କିଛି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ବୁଧଙ୍କ ଶୁଭ ହେବା ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଜୀବନରେ ସମସ୍ତ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥାଏ । ବୁଧ ଗ୍ରହକୁ ବୁଦ୍ଧି, ତର୍କ, ଗଣିତ, ସମ୍ବାଦ, ଚତୁରାତ ଏବଂ ମିତ୍ରତାର କାରକ କୁହାଯାଇଥାଏ । ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶୁକ୍ର ବୁଧଙ୍କ ମିତ୍ର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଚନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ତାଙ୍କର ଶତ୍ରୁ ଗ୍ରହ । ବୁଧଙ୍କ ଉଚ୍ଚ ରାଶି କନ୍ୟା ଏବଂ ମୀନକୁ ନୀଚ ରାଶି ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ ଜୁଲାଇ ୭ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ ବୁଧ ଦେବଙ୍କ ବିଶେଷ କୃପା…

ମେଷ ରାଶି:

ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଜୁଲାଇ ୭ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମୟ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ । ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହିପାରେ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଚାକିରୀ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ପରିବାରର ସଦସ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ମାନ-ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପଦ-ପ୍ରତିଷ୍ଠା ରେ ବୃଦ୍ଧି ଯୋଗ ରହିଛି । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଧନ ଲାଭ ହେବ ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଭାଗ୍ୟର ପୁରା ସମର୍ଥନ ରହିବ । ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଡିତ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ କୌଣସି ବରଦାନ ଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଧନ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ସିଂହ ରାଶି:

ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ । ଆତ୍ମ ବିଶ୍ୱାସ ବଢିବ । ଆର୍ଥିକ ପକ୍ଷ ମଜବୁତ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ଚାକିରୀ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ସମୟ କୌଣସି ବରଦାନ ଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ । ଜୀବନସାଥି ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ଦାନ-ପୂଣ୍ୟ କରିବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ଆର୍ଥିକ ପକ୍ଷ ମଜବୁତ ରହିବ ।

ବିଛା ରାଶି:

ଭାଗ୍ୟର ସମର୍ଥନ ରହିବ । ବ୍ୟବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ।

ମକର ରାଶି:

ଦାମ୍ପତ୍ତ୍ୟ ଜୀବନ ସସୁଖମୟ ହେବ । ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ଧନ ଲାଭ ହୋଇପାରେ । ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ରହିବ ।

   Related Posts