Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଲୁଛି ଜଳକା ନଦୀ, ବିପଦ ସଙ୍କେତ ଉପରେ ଜଳସ୍ତର
  • ||
  • ଚାଲାଣ ବେଳେ ୩୯ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର, ଦାଦନ ଖଟିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ବିଜୟନଗରମ୍
  • ||
  • ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଟ୍ରପ୍ ଲାଇନ, ୪ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଏଯାଏଁ ମିଳୁନି ବାପା-ପୁଅଙ୍କ ପତ୍ତା, ରବିବାର ନାଗାବଳୀରେ ଭାସି ଯାଇଥିଲେ ଉଭୟ
  • ||
  • ଆଜି ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ନୂଆପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ବନ୍ଦ, ଗାଡ଼ି ଚଳାଚଳ ପ୍ରଭାବିତ
  • ||

ମୋଦିଙ୍କୁ ଭୋଟ ନଦେବା ପାଇଁ ମୁସଲମାନ ସମାଜକୁ ଅପିଲ କଲେ ମାୟାବତୀ : ରିପୋର୍ଟ ମାଗିଲେ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ

7/04/2019 at 6:38 PM

ଦେବବନ୍ଦ ୭/୪ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ଦେବବନ୍ଦ ଥରେ ଆଜି ମହାମେଣ୍ଟ ରାଲି ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା | ରାଲି ବେଳେ ବହୁଜନ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ସୁପ୍ରିମୋ ମାୟାବତୀ ନିଜ ଭାଷଣରେ ମୁସଲମାନମାନଙ୍କୁ ଏକଜୁଟ ହେବାପାଇଁ ଅପିଲ କରିଥଲେ | ଏନେଇ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ ସ୍ଥାନୀୟ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନଙ୍କୁ ରିପୋର୍ଟ ମାଗିଛନ୍ତି |
କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ ରାଜନୈତିକ ଦଳମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନୋଟିସ ଜାରି କରିଥିଲେ | କୌଣସି ପ୍ରାର୍ଥୀ କୌଣସି ଜାତି ଧର୍ମ କିମ୍ବା ଆସ୍ଥା ନାଁରେ ଭୋଟ ମାଗିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ଏଥିରେ କୁହାଯାଇଥିଲା | ଏଭଳି କରିବା ଆଦର୍ଶ ଆଚରଣ ବିଧି ଉଲଂଘନ ବୋଲି କହିଥିଲା ଆୟୋଗ | ଏଭଳି କରିବା ଦ୍ୱାର ସମ୍ପର୍କିତ ନେତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |


ମାୟାବତୀ ମୁସଲମାନମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଭୋଟ ନ ବାଣ୍ଟିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ | ବିଜେପିକୁ ଟକ୍କର ଦେବା ଭଳି କଂଗ୍ରେସର ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ମହାମେଣ୍ଟ ପାଖରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଆଧାର ଅଛି | ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଭୋଟ ଏପଟେ ସେପଟେ ନଦେଇ ମହାମେଣ୍ଟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଭୋଟ ଦେବା ପାଇଁ ଅପିଲ କରିଥିଲେ ମାୟାବତୀ | ବିଜେପିକୁ ହରାଇବା ପାଇଁ ସେ ବିଶେଷକରି ମୁସଲମାନ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଭୋଟରଙ୍କୁ ବିଜେପିକୁ ଭୋଟ ନଦେବା ପାଇଁ ଅପିଲ କରିଥିଲେ | ମୋଦି ସହ ଏବେ ଯୋଗୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଯିବାକୁ ହେବ |

blob:https://videocdn.amarujala.com/ea599b64-5d66-49d9-b42d-0b5f51ecd582


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଏକ ରାଲିରେ ଭାରତୀୟ ସେନାକୁ ମୋଦିଙ୍କ ସେନା ବୋଲି କହିଥିଲେ | ଯୋଗୀଙ୍କ ଏହି ଉକ୍ତିକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ | ଭାରତୀୟ ସେନାକୁ ମୋଦିଙ୍କ ସେନା ନ କହିବା ପାଇଁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଥିଲେ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ |

   Related Posts