Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ ୨ କାର୍, ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ଜାଡେଜାଙ୍କ ଦମଦାର୍ ବ୍ୟାଟିଂ : ବଢିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ଚିନ୍ତା, ବିସିସିଆଇ ପୋଷ୍ଟ୍ କଲା ଭିଡିଓ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୩୪୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମୋହନା ବାପା-ପୁଅ ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ୧୨ ଅଟକ, ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରୁ ଡବଲ୍ ମର୍ଡର୍ !
  • ||
  • ଇସ୍ରାଏଲ୍‌ରେ ସରିଲା ନେତ୍‌ନ୍ୟାହୁଙ୍କ ଶାସନ, ନଫତାଲୀ ବେନେଟ୍ ହେଲେ ନୂଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ସାରା ରାଜ୍ୟକୁ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ : ୧୬ ଯାଏଁ ପାଗ ମେଘୁଆ, ହେବ ବିକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଷା
  • ||

୯୯ ଟଙ୍କା ପ୍ରିପେଡ଼ ପ୍ଲାନର ଅବଧି କମାଇଲା ବିଏସଏନଏଲ, ବୃଦ୍ଧିକଲା ସିମ୍ ରିପ୍ଲେସମେଣ୍ଟ ଦର

23/01/2019 at 3:56 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୩/୧ : ୟୁଜର୍ସ ପାଇଁ ବିଏସଏନଏଲ ଦୁଇଟି ବଡ ଘୋଷଣା କରିଛି | କିନ୍ତୁ ଏହି ଖବର ଶୁଣି ବିଏସଏନଏଲ ଗ୍ରାହକ ଖୁସି ହେବେନେହିଁ | ପ୍ରଥମ ଘୋଷଣା ୯୯ ଟଙ୍କାର ପ୍ରିପେଡ଼ କଲିଙ୍ଗ ପ୍ଲାନ ସହ ଜଡିତ | ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଯେଉଁ ଅବଧି ମିଳୁଥିଲା ତାକୁ କମ୍ପାନୀ ଏବେ କମ କରିଦେଇଛି | ଦ୍ୱିତୀୟ ଘୋଷଣା ସିମ ରିପ୍ଲେସମେଣ୍ଟ ସହ ଜଡିତ | ବିଏସଏନଏଲ ଏବେ ସିମ ରିପ୍ଲେସମେଣ୍ଟକୁ ୧୦୦ ଟଙ୍କାକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିଛି |

୯୯ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ରିପେଡ଼ ପ୍ଲାନରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨୬ ଦିନର ଅବଧି ମିଳୁଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଏହି ପ୍ଲାନର ସମୟସୀମା କମ କରି ଏବେ ୨୪ ଦିନ କରିଦିଆଯାଇଛି | ଯାହାଫଳରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଭଏସ କଲିଙ୍ଗ ଦୁଇ ଦିନ କମ ମିଳିବ | ବିଏସଏନଏଲ ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା ଯଦି କରିବା ତାହେଲେ କମ୍ପାନୀର ୩୧୯ ଟଙ୍କାରେ ପ୍ରିପେଡ଼ ପ୍ଲାନ ମଧ୍ୟ ରହିଛି | ଏହି ପ୍ଲାନରେ କମ୍ପାନୀ ୯୦ ଦିନ ପାଇଁ ଭଏସ କଲିଙ୍ଗ ସୁବିଧା ଦେଉଛି | ଅପରପକ୍ଷରେ ବିଏସଏନଏଲ ସିମର ରିପ୍ଲେସମେଣ୍ଟ ମୂଲ୍ୟ ମଧ୍ୟ ୧୦୦ ଟଙ୍କାକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିଦିଆଯାଇଛି | ଏହି ନୂଆ ମୂଲ୍ୟ ଜାନୁଆରୀ ୨୧ ତାରିଖରୁ ଲାଗୁ ହୋଇସାରିଛି | ଏହି ମୂଲ୍ୟ ଉଭୟ ପ୍ରିପେଡ଼ ଏବଂ ପୋଷ୍ଟପେଡ଼ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଗୁ କରାଯାଇଛି |

ପୂର୍ବରୁ ବିଏସଏନଏଲ ମାତ୍ରା ୧୦ ଟଙ୍କାରେ ସିମ ରିପ୍ଲେସମେଣ୍ଟ କରୁଥିଲା | କିନ୍ତୁ କମ୍ପାନୀ ଏବେ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ୧୦ ଗୁଣ ବଢ଼େଇ ଦେଇଛି | 

   Related Posts