Wednesday, August 21, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ବିଏସଏନଏଲର ଆସିଲା ୧୮୦ ଦିନିଆ ଭାଲିଡିଟିର ପ୍ରିପେଡ ପ୍ଲାନ, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ରହିଛି ଖାସ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ  ୨୩।୪ : ସରକାରୀ କ୍ଷତ୍ରର ଟେଲିକମ କମ୍ପାନୀ ବିଏସ୍ଏନଏଲ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିଛି ନୂଆ ଯୋଜନା । ଯେଉଁଥିରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ଲାନ ଭଲିଡିଟିକୁ ଏକ୍ସଟେଣ୍ଡ କରିପାରିବେ। ବିଏସ୍ଏନଏଲର ଏହି ପ୍ଲାନ ୫୯୯ ଟଙ୍କାର ପ୍ରିପେଡ ପ୍ଲାନ । ବିଏସ୍ଏନଏଲର ଯେକୌଣସି ପ୍ରିପେଡ ପ୍ଲାନକୁ ୫୯୯ ଟଙ୍କାରେ ରିଚାର୍ଜ କରି ସେମାନଙ୍କର ଭେଲିଡିଟିକୁ ୧୮୦ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ପ୍ରସାରଣ କରିପାରିବେ। ଅର୍ଥାତ ଏହି ଯୋଜନାରେ ଗ୍ରାହକ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରିପେଡ ପ୍ଲାନର ଏକ୍ସପେୟାର ତିଥିକୁ ଅଧିକ ୬ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଢାଇ ପାରିବେ।

କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଏହି ନୂଆ ପ୍ରିପେଡ ପ୍ଲାନରେ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଫ୍ରି ଲୋକାଲ, ଏସଟିଡି ଓ ରୋମିଂ ସୁବିଧା ମିଳିପାରିବ। ତେବେ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଓ ମୁମ୍ବାଇ ମଣ୍ଡଳରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏହି ମାଗଣା କଲ ସୁବିଧା ପାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ । ହେଲେ ତେଲେଙ୍ଗାନା ଓ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ସର୍କଲର ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏବେ ଏହି ସୁବିଧା ମିଳି ପାରୁଛି। କେବଳ ପ୍ରିପେଡ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୁହେଁ ବିଏସଏନଏଲ ବ୍ରଡବ୍ରାଣ୍ଡରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି।

ନିକଟରେ ବିଏସଏନଏଲ ତାର ଆନୁଆଲ ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ପ୍ଲାନରେ ୨୫ ପ୍ରତିଶତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର ଆଣିଥିଲା । ଏହାଛଡା ନିକଟରେ ୩୪୯  ପ୍ରିପେଡ ପ୍ଲାନର ଭାଲିଡିଟି ମଧ୍ୟ ସମ୍ପ୍ରସାରଣ କରିଥିଲା ବିଏସଏନଏଲ। ଏହି ପ୍ଲାନରେ ପ୍ରଥମେ ଭେଲିଡିଟି ୫୪ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଥିଲା । ତେବେ ପ୍ଲାନ୬୪ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ପ୍ରସାରିତ ହେବା ସହ ଡାଟା ପ୍ଲାନ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲା।

939 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର