Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୦୧୭ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଖୋଳତାଡ କରିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ, ୪ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ମିଚିଗାନ ସ୍କୁଲରେ ୧୫ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରର ଉନ୍ମତ୍ତକାଣ୍ଡ, ଆଖିବୁଜା ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୩ ମୃତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ ବରପଦା ନିକଟରେ ଦୁଇ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର
  • ||

ୟୁଜରଙ୍କୁ BSNLର ବଡ ଉପହାର, ଫ୍ରିରେ ମିଳିବ ୪ଜି ସିମ୍

9/05/2020 at 6:42 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୦୯|୦୫:   ଭାରତ ସଂଚାର ନିଗମ ଲିମିଟେଡ୍ ବା ବିଏସଏନଏଲ ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏକ ବଡ ଉପହାର ପ୍ରଦାନ କରିଛି । ୨ଜି ଓ ୩ଜି ସବସ୍କ୍ରାଇବର ମାଗଣାରେ ୪ଜି ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରିପାରିବେ, ଏଥିପାଇଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ନୂଆ ୪ଜି ସିମ୍ ମିଳିବ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ କହିଛି । ତେବେ ଏହି ଅଫର ସବୁଦିନ ପାଇଁ ନୁହେଁ ବରଂ ୯୦ ଦିନ ପାଇଁ ଅଟେ ।

ଏହି ଅଫର୍ ଏପ୍ରଲି ମାସରୁ ଆରମ୍ବ ହୋଇସାରିଛି । ସମସ୍ତ ସର୍କଲରେ ଏହି ଅଫର୍ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ । ୟୁଜର ବିଏସଏନଏଲର ଯେକୌଣସି ଷ୍ଟୋରକୁ ଯାଇ ସିମ୍ ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରିପାରିବେ । ଏହାସହ ନୂଆ ୪ଜି ସିମ୍ ନେଇପାରିବେ ।

ସିମ୍  ସହ ଏକ ସର୍ତ୍ତ ରହିଛି ଯେ, ପ୍ରଥମେ ୟୁଜରଙ୍କୁ ୧୦୦ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଏହାପରେ ହିଁ ୪ଜି ସୁବିଧା ମିଳିବ । କମ୍ପାନୀ ପ୍ରାୟ ୫୦ ହଜାର ଟାଓ୍ୱାରରେ ୪ଜି ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରିବ ବୋଲି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛି । କମ୍ପାନୀ ୪ଜି ନେଟଓ୍ୱର୍କର ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ସାମସଙ୍ଗ, ଜେଟିଇ, ନୋକିଆ, ଏରିକ୍ସନ ଭଳି କମ୍ପାନୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ନିକଟରେ ବିଏସଏନଏଲକୁ ଡିପିଆଇଆଇଟି ଏକ ବଡ ଝଟକା ଦେଇଥିଲା । ବାଣିଜ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଅଧିନରେ ଆସୁଥିବା ଏହି ବିଭାଗ ଡଟ୍ ଓ ବିଏସଏନଏଲର ୪ଜି ନେଟଓ୍ୱାର୍କ ପାଇଁ ଜାରି ହେବାକୁ ଥିବା ୯୦୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଟେଣ୍ଡରରେ ରୋକ ଲଗାଇବାକୁ କହିଥିଲା ।

   Related Posts