Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁକ୍ତ ୨ କଲେଜ୍ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ! ବିଶୋଧନ ଓ ସଫା କରି କ୍ଲାସ୍ ରୁମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • କମିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୪୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଫ୍ରାନ୍ସରେ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ EDଙ୍କ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ଜବତ ହେଲା ୧.୬ ମିଲିୟନ ୟୁରୋ ସମ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଲା କୃଷକ ସଂଗଠନ
  • ||
  • ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦ରେ କଙ୍ଗାରୁ ଚିତ୍, ଚମକିଲେ ଭାରତୀୟ ବୋଲର, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୧୧ ରନରେ ହରାଇଲା ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||
  • ୪ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୬୦ କେଜି ଚନ୍ଦନ କାଠ ଜବତ: ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ବିଶାଖା ଏଗ୍ରୋ ସୋରୁମ୍ ଆଗରେ ଚାଷୀମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆମରଣ ଅନଶନ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବ ‘ବୁରେଭି’ : କେରଳ-ତାମିଲନାଡୁର କିଛି ଜିଲ୍ଲାରେ ଛୁଟି ଘୋଷଣା, ବିମାନବନ୍ଦର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଜଗତପୁର : ଧାନ କଟାଳୀଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରିଲା ହାତୀ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଓ ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ମୃଦୁ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା ଅନୁଭୂତ
  • ||

ଲକ୍ ଡାଉନ୍‌ରେ BSNLର ଧମାକାଦାର ଅଫର୍ ! ଜୁନ୍ ୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଢିଲା ଏହି ପ୍ଲାନ୍‌ର ଭାଲିଡିଟି

6/04/2020 at 1:16 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୬।୪: ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ମଧ୍ୟରେ BSNL ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର । କମ୍ପାନୀ ଏହାର ୯୬ ଟଙ୍କାର ଲୋକପ୍ରିୟ ପ୍ଲାନ୍ ଭାସନ୍ତମ୍ ଗୋଲ୍ଡର ଭାଲିଡିଟି ୯୦ ଦିନ ବୃଦ୍ଧି କରିଛି । ଟେଲିକମ୍ ଟକ୍ ରେ ପ୍ରକାଶିତ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଜୁନ୍ ୩୦, ୨୦୨୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ପ୍ଲାନର ଲାଭ ଉଠାଇପାରିବେ । BSNL ର ଏହି ୯୬ ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନ୍ ଏକ ପ୍ରୋମସନାଲ ପ୍ଲାନ୍ ଏବଂ ଏହା କେବଳ ନୂତନ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ କରାଯିବ ।

BSNLର ପୁରୁଣା ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହି ପ୍ଲାନର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ନାହିଁ । କମ୍ପାନୀ କହିଛି ଯେ, ୯୬ ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନ୍ ର ଭାଲିଡିଟି ବୃଦ୍ଧି ବ୍ୟତୀତ ଏଥିରେ ଅନେକ ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଯୋଗ କରାଯାଇଛି । BSNL ୱେବସାଇଟରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଭାସନ୍ତମ୍ ଗୋଲ୍ଡ ଯୋଜନାର ଭାଲିଡିଟି ୯୦ଦିନ ପାଇଁ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ୟୁଜର୍ସ ଏହାକୁ ୩୦ ଜୁନ୍ ୨୦୨୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ।

୯୬ ଟଙ୍କାର ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ହେଉଛି ଏକ ଭାଉଚର ପ୍ଲାନ୍ । ଯାହା ସେହି ପ୍ରିପେଡ୍ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ, ଯେଉଁମାନଙ୍କର ନମ୍ବରରେ କୌଣସି ପ୍ଲାନ୍ ଆକ୍ଟିଭ ନଥିବ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ୟୁଜର୍ସମାନେ ପ୍ରିପେଡ୍ ଆକାଉଣ୍ଟର ଭାଲିଡିଟି ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଏହି ଭାଉଚରର ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ । ଯେପରି କୁହାଯାଇଛି, ଏହି ଯୋଜନାରେ ୯୦ ଦିନର ଭାଲିଡିଟି ଉପଲବ୍ଧ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ୨୧ ଦିନ ପାଇଁ ନୋଟିଫିକେସନ ଦିଆଯାଇଥାଏ । ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ଚେନ୍ନାଇ ଏବଂ ତାମିଲନାଡୁ ଦୁଇଟି ସର୍କଲରେ ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି ।

ଏଥିରେ ୟୁଜର୍ସ ପ୍ରତିଦିନ ଭଏସ୍ କଲିଂ ପାଇଁ ୨୫୦ ମିନିଟ୍ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ ଉଭୟ ଲୋକାଲ୍ ଏବଂ STD କଲ୍ କରିପାରିବେ । ୟୁଜର୍ସ ଯେକୌଣସି ନେଟୱର୍କରେ ଏହାର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଯୋଜନାରେ ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ଟି SMS ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଉଛି ।

କମ୍ପାନୀ ଦ୍ବାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଆପଣ ୯୬ ଟଙ୍କା ଭାସନ୍ତମ୍ ଗୋଲ୍ଡ ପ୍ଲାନ୍ ୟୁଜର୍ସ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ପ୍ଲାନକୁ ଆହୁରି ଅଧିକ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ‘ପ୍ଲାନ୍ କଣ୍ଟିନ୍ୟୁ’ ଲେଖି ୧୨୩ ରେ ମେସେଜ୍ କରନ୍ତୁ ।

   Related Posts