Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ପାଠ ପଢୁନଥିଲା ବୋଲି ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଜିଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଲା ବାପା, ପୋଡିଯାଇଛି ଶରୀରର ୬୫ ଭାଗ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ନର୍ଭେରାମ ଖଣି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆୟକର ଚଢାଉ, ବିଭିନ୍ନ କାଗଜପତ୍ରର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୨ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଭଉଣୀ ମାଗିଥିଲା ଟଙ୍କା, ଭାଇ ପଠାଇଲା ବିଷ: ଦୁଃଖରେ ନିଜ ସ୍ବାମୀ ଓ ଝିଅଙ୍କ ସହ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ମହିଳା

23/12/2020 at 10:48 PM

ଗୁରୁଦାସପୁର ୨୩/୧୨: ଏମିତି ଭାଇ କାହାକୁ ନମିଳୁ ! ଭଉଣୀଟିଏ ଭାଇ ହାତରେ ରାଖି ବାନ୍ଧି ନିଜର ସୁରକ୍ଷା ଭିକ୍ଷା କରେ। କିନ୍ତୁ ସେହି ଭାଇ ସୁରକ୍ଷା କରିବା ତ ଦୂରର କଥା ବିଷ ଦେଇ ମାରିବାକୁ ବି ପଛାଇଲାନି। ଭଉଣୀକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପରିବର୍ତେ ବିଷ ପଠାଇ କହିଲା ଏହାକୁ ପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଦେ। ଭାଇର ଏଭଳି ବ୍ୟବହାରରେ ଭଉଣୀ ଓ ତା ପରିବାର ବିଷ୍ ପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଏମିତି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ପଞ୍ଜାବର ଗୁରୁଦାସପୁରରେ ଘଟିଛି।

ମୃତକଙ୍କ ପୁଅଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କ୍ରମେ ତାଙ୍କ ମା, ମାମୁଁଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ। ମାମୁଁ ଟଙ୍କା ଦେବେ କଣ ବିଷ ପଠାଇ କହିଲେ ପିଇକି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଦିଏ। ନହେଲେ ସେ ଆସି ପରିବାରକୁ ହତ୍ୟା କରିଦେବେ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇଥିବା ବି ମୃତକଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ନାଁ ଭାରତୀ ଶର୍ମା। ସେ ତାଙ୍କ ଭାଇ ପ୍ରଦୀପ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ। ଏବେ ଏହି ମାମଲାରେ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି ପୋଲିସ।

ମୃତକଙ୍କ ପୁଅ କୁନାଲ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ମା’ ମାମୁଁଙ୍କ ପାଖରୁ ଟଙ୍କା ଲେଣ ଦେଣ କରନ୍ତି।  ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ମା ମାମୁଁଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସମ୍ପର୍କରେ କହିଲେ ପ୍ରଦୀପ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ବିଷ ଔଷଧ ପଠାଇ ଖାଇ ମରିଯିବାକୁ କହିଥିଲେ। ଯଦି ବିଷ ନଖାଏ ତେବେ ସେ ଆସି ପୂରା ପରିବାରକୁ ହତ୍ୟା କରିଦେବ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇଥିଲା ବୋଲି କୁନାଲ କହିଛନ୍ତି। ସେହିଦିନ ରାତିରେ ଭାରତୀ ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ୧୬ ବର୍ଷୀୟା ଝିଅ ଓ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ବିଷାକ୍ତ ଔଷଧ ଖାଇବା ବେଳର ଭିଡିଓ କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

ତେବେ ଏହି ମାମଲାରେ ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ପୁଅ ନିଜ ମାମୁଁ ଓ ତାଙ୍କ ସାଥିଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରିଛନ୍ତି। ସେମାନେ ମିଶି ତାଙ୍କ ମା ଓ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହେଉ ବୋଲି କୁନାଲ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts