Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||
  • ବ୍ରିସବେନ୍ ଟେଷ୍ଟ୍ : ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଲାବୁସେନଙ୍କ ଶତକ, କଙ୍ଗାରୁ ଟିମ୍ ୨୭୪/୫
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ଗୁରୁତର-ଗର୍ଭବତୀ-ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଡମିଟ୍‌ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ ଟିକା, ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡାକ୍ତର ବିଜୟ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ମାଟି ଖୋଳିଲେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରକଳ୍ପ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୮ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଚିଲିକାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଫ୍ଲୋରା ଫୋନା ସର୍ଭେ
  • ||
  • ଯାଜପୁର ଶିଶୁ ନିଖୋଜ ଘଟଣା: ନିଖୋଜ ପିହୁ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ଏସ୍‌ପି ରାହୁଲ ପି.ଆର
  • ||
  • ନକଲି ସାମଗ୍ରୀର ପେଣ୍ଠସ୍ଥଳୀ ପାଲଟିଛି କଟକ, ପୁଣି ଅପମିଶ୍ରିତ ଗୁଣ୍ଡି ଜବତ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: ଅଜଣା ଜନ୍ତୁ ଆତଙ୍କ, ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||

ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କଲା ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ବିକାଶ ଦୁବେର ଭାଇ, ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ଭୟରେ କୋର୍ଟରେ ଲୁଚିଥିଲା

23/12/2020 at 4:13 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୩/୧୨: କାନପୁରର ବିକେରୁ ଗାଁରେ ୮ ଜଣ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ବିକାଶ ଦୁବେର ଭାଇ ଦୀପକ ଦୁବେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଛି। ଦୀପକ ଦୁବେ ଲକ୍ଷ୍ନୌର ଏକ ଅଦାଲତରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଲୁଚି ଚୁପଚାପ କୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚି ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଛି ଦୀପକ ଦୁବେ।

କୋର୍ଟରେ ଦୋଷ ସ୍ବିକାର କରି ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଥିବା ଦୀପକ ଦୁବେକୁ କୋର୍ଟ ୧୪ ଦିନିଆ ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ହାଜତକୁ ପଠାଇଛନ୍ତି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଦୀପକ ଉପରେ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ପୁରସ୍କାର ରାଶି ଘୋଷଣା କରିଥିଲା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସ। ଦୀପକ ଏମିତି ଲୁଚି ଛପି ସରେଣ୍ଡର କରିଛି ଯେ, ଏନେଇ ପୋଲିସ ଓ ମିଡିଆକୁ କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳିପାରିନଥିଲା। ବୁଧବାର ଦିନ ଦୀପକର ସରେଣ୍ଡର ପ୍ରସଙ୍ଗ ସାର୍ବଜନୀନ ହୋଇଛି। ବିକେରୁ ମାମଲାରେ ଦୀପକ ଫେରାର ଥିଲା।

ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଦୀପକର ଏକ କୋଟିର ସମ୍ପତି ଜବତ କରିଥିଲା ପୋଲିସ। ଦୀପକ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌର କୃଷ୍ଣା ନଗର ପୋଲିସ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା। ୩ ଜୁଲାଇରେ ବିକେରୁ ମାମଲା ପରଠୁ ପୋଲିସ ଦୀପକକୁ ଖୋଜୁଥିଲା। ଏବେ ଯାଏ ଦୀପକ ପୋଲିସକୁ ଚକମା ଦେଇ ଖସି ବୁଲୁଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଦୀପକକୁ ପୋଲିସର ଏନକାଉଣ୍ଟର ଭୟ ଘାରିଥିଲା ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ତେଣୁ କୋର୍ଟ ପରିସରରେ ସୋମବାର ରାତିରୁ ଲୁଚି ବସିଥିଲା ଦୀପକ। ମଙ୍ଗଳାବର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କୋର୍ଟରେ ସେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ବିକାଶ ଦୁବେ ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛି। କୁଖ୍ୟାତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ବିକାଶ ଦୁବେ ଓ ତା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଚଳିତ ବର୍ଷ ୩ ଜୁଲାଇରେ ବିକେରୁ ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ପୋଲିସ  କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରେ ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ୮ ଜଣ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ସହିଦ ହୋଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ୧୦ ଜୁଲାଇରେ ବିକାଶ ଦୁବେକୁ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଉଜ୍ଜୈନରୁ ଗିରଫ କରି କାନପୁର ନେଉଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ହୋଇଥିବା ପୋଲିସ ଗାଡ଼ି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବିକାଶ ଦୁବେ ଖସିଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ବେ​‌ଳେ ପୋଲିସ ଗୁଳିରେ ଆଖି ବୁଜିଥିଲା।

   Related Posts