Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ, ସ୍ବାମୀ ସମ୍ମୁଖରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲା ଦିଅର

29/06/2019 at 5:19 PM

ଆନନ୍ଦପୁର ୨୯|୬: କେନ୍ଦୁଝର ଆନନ୍ଦପୁର ଉପଖଣ୍ଡ ଘସିପୁରା ଥନା କୋଳିମାଟି ଜଙ୍ଗଲରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦିଅର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ସ୍ବାମୀ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ସହ ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ସ୍ବାମୀ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଉଭୟ ସ୍ବାମୀ ଓ ଦିଅରକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । 

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା କରିଆ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବଡରାମଚନ୍ଦ୍ରପୁର ଗାଁର ସମ୍ବୁନାଥ ମୁର୍ମୁ ଓ ରାଇମ ମୁର୍ମୁ ଉଭୟ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ । ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ହେବ ଏମାନେ କାମଧନ୍ଦା ପାଇଁ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ଯାଜପୁର ରୋଡ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିଲେ । ୭ ମାସ ତଳେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମନୋମାଳିନ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ଉଭୟ ସ୍ବାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ଅଲଗା ରହୁଥିଲେ । ସ୍ବାମୀ  ସମ୍ବୁନାଥ ଯାଜପୁର ରୋଡ ଦଳା ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବାବେଳେ ସ୍ତ୍ରୀ ରାଇମ ଅନ୍ୟତ୍ର ରୁହନ୍ତି । ଗତକାଲି ସମ୍ବୁନାଥ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ନିକଟରେ ପହଁଞ୍ଚି ଗାଁକୁ ଯିବା କହି ତାକୁ ଡାକିନେଇଥିଲେ । ସାଙ୍ଗରେ ତାଙ୍କ ମାମୁ ପୁଅ ମୁନା ସୋରେନ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ । ତିନି ଜଣ ମିଶି ଗାଁକୁ ବାହାରିଥିବାବେଳେ ଗାଁକୁ ନ ନେଇ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଯିବାକୁ କହି କେନ୍ଦୁଝର ଅଭିମୁଖେ  ଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ଘସିପୁରା ଥନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କୋଳିମାଟି ଜଙ୍ଗଲ ନିକଟରେ ବାହାନାକରି ଜଙ୍ଗଲ ମଧ୍ୟକୁ ଡାକିନେଇ ରାଇମକୁ ପ୍ରଥମେ ପ୍ରବଳ ମାଡ ମାରିଥିଲା ସ୍ବାମୀ ଓ ପରେ ତାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବା ବାହାନାରେ ଦିଅର ମୁନା ରାଇମକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ସ୍ବାମୀ ଫଟୋ ଉଠାଇଥିବା କହିଛନ୍ତି ରାଇମ । ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ପାତିତୁଣ୍ଡ ଶୁଣି ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପୁରା ଘଟଣା ପଚାରି ବୁଝିବା ପରେ ପୋଲିସକୁ ଖବର କରିବାରୁ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଉଭୟ ସ୍ବାମୀ ସମ୍ବୁନାଥ ଓ ତାର ମାମୁ ପୁଅ ଭାଇ ମୁନାକୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ତେବେ ଗତ ରଜ ସମୟରେ ରାଇମ ରହୁଥିବା ଘରେ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲେ ସ୍ବାମୀ ସମ୍ବୁନାଥ । ସେବେଠାରୁ ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ର ଉପରେ ସଂନ୍ଦେହକରି ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛି ସ୍ତ୍ରୀ ରାଇମା । 

   Related Posts