Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ଲଜ୍ଜା : ଭାଇ କଲା ଏମିତି କାମ ଯେ ଭଉଣୀକୁ ଛାଡ଼ିବାକୁ ପଡ଼ିଲା ଘର

17/12/2018 at 7:05 PM

ଲୁଧିଆନା ୧୭/୧୨ : ମଣିଷବେଳେବେଳେ ହିତାହିତ ଜ୍ଞାନ ଭୁଲି ଏଭଳି କିଛି କାମକରେ ଯାହା କହିବାକୁ ଲାଜ, ଶୁଣିବାକୁ ବି ଲାଜ ।ଏମିତିକିଛି ଅପରାଧ ଅଛି ଯାହା ଫାଶୀ ଖୁଣ୍ଟରେ ଅପରାଧୀକୁ ଝୁଲାଇଦେଲେ ବି ଆହୁରି କମ ପଡ଼ିବ ଦଣ୍ଡ । ସେମିତିଗୋଟିଏ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଲୁଧିଆନାର ସହରର ଏକ କଲୋନୀରେ । ନିଜର ୧୨ ବର୍ଷର ନାବାଳିକା ଭଉଣୀ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମକରିଛି ଭାଇ । ପରିସ୍ଥିତି ଏତେ ଜଟିଳ ହୋଇଛି ଯେ, ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଭଉଣୀ ଛାଡ଼ିଛି ଘର । ଶେଷରେ ନାରୀ ନିକେତନରେନେଇଛି ଆଶ୍ରୟ । ଅପରାଧିକୁ ଧରିବାକୁ ଯୋଜନା  ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିଛି ପୋଲିସ ।

                          ଆସନ୍ତୁ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଜାଣିବା; ଲୁଧିଆନା ସହରର ଏକ କଲୋନୀରେ ପୀଡ଼ିତା ନିଜ ବାପା ଓ ଭାଇଙ୍କ ସହ ରହେ । ଭାଇ ଅନେକ ସମୟରେ ପାପ ଦୃଷ୍ଟିରେଦେଖୁଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ଭଉଣୀ ଏସବୁ କଥାକୁ ଗୁରୁତ୍ଵ ଦିଏନି । ସେଦିନ କିନ୍ତୁ ଭଉଣୀ କିଛି ବୁଝିବା ପୂର୍ବରୁଭାଇ ଜବରଦସ୍ତ ଭାବେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା ।  ଏ ବାବଦରେ ପୀଡ଼ିତା ଜଣକ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେକିଛି ବୁଝି ନ ଥିଲେ । ସେପଟେ ଭାଇ ମଧ୍ୟ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବାର ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବାରୁ ଘର ଛାଡ଼ିବାକଥା ପୀଡ଼ିତା କହିଛନ୍ତି ।

ଦିନେ ପରିସ୍ଥିତି ଅସମ୍ଭାଳହେବା କାରଣରୁ ଲୁଧିଆନାରୁ ଟ୍ରେନରେ ବସି ପୁରୁଣା ଦିଲ୍ଲୀ ପଳେଇଆସିଥିଲେ ପିଡୀତା । ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ନାରୀ ନିକେତନରେ ପହଂଚିଥିଲେ । ନାରୀ ନିକେତନର ବରିଷ୍ଠ ସଭ୍ୟା ଏବାବଦରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କଠାରୁ ସବୁ ଶୁଣିଲା ପରେ ପୋଲିସରେ ଜଣାଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts