Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଭିନେତା ଆଶିଷ ରାୟଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’ ପ୍ରଭାବରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ବର୍ଷା
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛରେ ପିଟିହେଲା ବାଇକ୍, ୨ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୭୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୪୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୫୨୭୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’: ୨୫ରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ବିଷ ପିଇ ଦେଲେ ଲିଭ ଇନରେ ରହୁଥିବା ଅପ୍ରାପ୍ତ ବୟସ୍କ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ; ଭଉଣୀ ମୃତ, ଭାଇ ଆଇସିୟୁରେ

5/10/2018 at 3:54 PM

ପାଟଣା ୫/୧୦ : ଗତ ଦେଢ଼ ମାସ ହେଲା ଘରୁ ଲୁଚି ଆସି ପରସ ବଜାର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଯାଦବ ନଗରରେ ଲିଭ ଇନରେ ରହୁଥିବା ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ ଗତକାଲି ରାତିରେ ବିଷ ପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ | ଗୁରୁତର ଅବସ୍ତାରେ ସେମାନଙ୍କୁ ପରିବାର ଲୋକେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ | ତେବେ ଆଜି ସକାଳ ୭ଟା ବେଳେ ୧୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଭଉଣୀର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ୧୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଭାଇ ଜୀବନ ସହ ସଂଗ୍ରାମ କରୁଛି |

ଖବର ନେବାରେ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ଏମାନେ ଦୁଇ ଜଣ ମାମୁ ପୁଅ ଭାଇ ଓ ପିଉସୀ ଝିଅ ଭଉଣୀ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେଲା ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା | ଏମାନଙ୍କ ଘର ହେଉଛି ନାଳନ୍ଦା ଜିଲ୍ଲାର ମାଧୋପୁରରେ | ଏହି ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ପରିବାର ଲୋକେ ସ୍ୱୀକୃତି ଦେବେ ନାହିଁ ବୋଲି ଦୁଇ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଆଶଙ୍କା କରୁଥିଲେ | ଫଳରେ ଗତ ଦେଢ଼ ମାସ ତଳେ ଏମାନେ ଘରୁ ଲୁଚି ପଳାଇଥିଲେ | ପର୍ସ ବଜାର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଯାଦବ ନଗରରେ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହୁଥିଲା | ଗତକାଲି କୌଣସି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଏମାନେ ବିଷ ପିଇ ଦେଇଥିଲେ | ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଖବର ପାଇ ଉଭୟ ପରିବାର ଲୋକ ପହଂଚି ସେମାନଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ |

ସମ୍ଭବତଃ ଚଳିବା ପାଇଁ ପଇସା ପତ୍ରର ଅଭାବ ଯୋଗୁଁ ସେମାନେ ଏଭଳି କରିଥାଇ ପାରନ୍ତି ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି | ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ଦୁଇ ପରିବାରର ଚାପ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ମାନସିକ ସ୍ଥରରେ ଦୁର୍ବଳ କରିଦେଇଥାଇପାରେ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି | ତେବେ ଜୀବନ ସହ ସଂଗ୍ରାମ କରୁଥିବା ଭାଇ ଯଦି ସ୍ଟୁସ୍ଥ ହୁଏ ତାହେଲେ ଅସଲ ଘଟଣା ପଦାକୁ ଆସିବ | ପୋଲିସ ଏକ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି |

   Related Posts