Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଅପରାଧୀର ଛୁରା ମାଡରେ ଅପରାଧୀ ମୃତ
  • ||
  • ବାଙ୍କୀରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବୋମାମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ନୟାକୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସହ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୬୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ପୁଣି ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଆମେରିକୀୟ ନୌସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁଆସୁଣୀ ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ବ୍ରିଟେନ୍ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ବୋରିସ୍ ଜନସନଙ୍କ ଗର୍ଭବତୀ ପ୍ରେମିକା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ଟ୍ବିଟ୍‌ରେ ଲେଖିଲେ ଦେଖାଯାଉଛି ଲକ୍ଷଣ

5/04/2020 at 7:00 PM

ଲଣ୍ଡନ ୫।୪: କରୋନା ଭାଇରସ୍ ସଂକ୍ରମଣ ଯୋଗୁଁ ବ୍ରିଟେନ୍ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ବୋରିସ୍ ଜନସନ ଆଇସୋଲେସନରେ ରହିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଭାବିପତ୍ନୀ କ୍ୟାରି ସାଇମଣ୍ଡସ୍ ମଧ୍ୟ କୋଭିଡ-୧୯ରେ ସଂକ୍ରମିତ ହେବାର ଲକ୍ଷଣ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ।

କ୍ୟାରି ସାଇମଣ୍ଡସ୍ ଟ୍ବିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଗତ ଏକ ସପ୍ତାହ ଧରି କରୋନା ଭାଇରସ୍ ର ଲକ୍ଷଣ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି । ଯଦିଓ ତାଙ୍କ କୋଭିଡ୍-୧୯ ପରୀକ୍ଷା ହୋଇନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ସେ ଗତ ସପ୍ତାହେ ଧରି ବିଶ୍ରାମ କରୁଛନ୍ତି । ବ୍ରିଟେନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ବୋରିସ୍ ଜନସନ କୋଭିଡ-୧୯ରେ ସଂକ୍ରମିତ ହେବା ପରେ କ୍ୟାରି ସାଇମଣ୍ଡସ୍ ଆଇସୋଲେସନରେ ରହିଥିଲେ । ଏକ ସପ୍ତାହ ବିଶ୍ରାମ କରିବା ପରେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭଲ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେଉଛି ବୋଲି ସେ ଟ୍ବିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ।

କ୍ୟାରି ସାଇମଣ୍ଡସ୍ ଏବେ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ଟ୍ବିଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ପରାମର୍ଶ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରକୃତରେ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ, ବୃଦ୍ଧାବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କୁ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ର ବିପଦ ରହିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଶନିବାର ବ୍ରିଟେନରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଯୋଗୁଁ ୭୦୮ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । କୋଭିଡ-୧୯ ରୋଗରେ ୫ ବର୍ଷର ଶିଶୁର ମଧ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ବ୍ରିଟେନରେ ମୋଟ୍ ୪୩୧୩ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ୪୨ ହଜାର ଲୋକ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ବ୍ରିଟେନର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମ୍ୟାଟ ହାନକକ୍ ମଧ୍ୟ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ । ଏହାସହ ପ୍ରିନ୍ସ ଚାର୍ଲ୍ସ ମଧ୍ୟ କୋଭିଡ-୧୯ରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ମଧ୍ୟ ଆଇସୋଲେସନରେ ରହିଥିଲେ । ୭ ଦିନ ପରେ ସେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣରୁ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts