Friday, August 23, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ବିଭାଗର ବିନା ଅନୁମତିରେ ରିୟଲିଟି ସୋ’ରେ ଭାଗ ନେଇ କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାରେ ପୁରୁଷ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ହେଲେ ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ,ଏବେ ଯାଇପାରେ ଚାକିରୀ…

ଲଣ୍ଡନ୧୪|୮: ଅନୁମତି ନମିଳିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ରିଟେନର ଖାଫି କରିମ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ନାଇଜେରିଆ ଟିଭି ରିୟଲିଟି ସୋ’ ରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରି ଅଡୁଆରେ ପଡିଛନ୍ତି । ଏହି ରିୟଲିଟି ସୋ’ରେ ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଜଣେ ସାଥୀ ପୁରୁଷ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ମଧ୍ୟ ସ୍କ୍ରିନରେ ନଜର ଆସିଥିଲା ।

ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ତଦନ୍ତ ସରିବାପରେ ବିବାଗ କଡା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରେ ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି ।  ସୋସିାଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରସଂଗକୁ ନେଇ ବିତର୍କ ଜାରୀ ରହିଛି । ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଜଣ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ବୋଲି ଏତେ ତନା ଘନା ହେଉଛି । ଯଦି ପୁରୁଷ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ହୋଇଥାନ୍ତେ ତାହେ କଥା ପଦାକୁ ହିଁ ଆସିନଥାନ୍ତା ।

ଅନ୍ୟଜଣେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୋଲିସ ଭଳି ଏକ ଶୃଙ୍ଖଳା ରକ୍ଷା କରୁଥିବା ବିଭାଗରେ କାମ କରି ନିଜେ ବିଶୃଙ୍ଖଳିତ ହେଲେ ସାଧାରଣରେ ଖରାପ ବାର୍ତ୍ତା ନିଶ୍ଟୟ ଯିବ । ଆଉଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଚାକିରୀ କରିବା ଅର୍ଥ ନିଜର ସମସ୍ତ ସ୍ବାଧୀନତା ବନ୍ଧା ପକାଇଦେବା ନୁହେଁ । ନିଜ ଡ୍ୟୁଟି ସମୟ ପରେ ବା ବିଧିବଦ୍ଧ ଛୁଟି ନେଇ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଯାହା ବି କରିପାରେ ।

୨୯ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଏହି ମହିଳା ପୋସିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବିଭାଗର ପୋଷ୍ଟର ଗର୍ଲ ଭାବେ ମଧ୍ୟ ଅଭିହିତ କରାଯାଇଥିଲା । ଲମ୍ଡନ ମେଟ୍ରୋପୋଲିଟାନ ପୋଲିସ କମିଶନରଙ୍କ ସହ ଏହି ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଫଟୋ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲା ।

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ କାରନାମା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଚାକିରୀ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଉପୁଜିଛି । ମହିଳା ଅଧିକାରୀ ଯଦି କେବଳ ରିୟଲିଟି ଶୋ ରେ ଭାଗ ନେଇ ଫେରିଥାନ୍ତେ ତାହେଲେ କଥା ଅଲଗା ହୋଇଥାନ୍ତା । କିନ୍ତୁ କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାରେ ପୁରୁଷ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ହେବା ଘଟଣାକୁ ବିଭାଗ ହଜମ କରିପାରୁ ନାହିଁ ।

820 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର