Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସମ୍ମାନ ରଖିଲା ଭାରତ, ଶେଷ ଦିନିକିଆରେ କଙ୍ଗାରକୁ ୧୩ ରନରେ ଦେଲା ମାତ୍, ୨-୧ରେ ସିରିଜ୍ ଜିତିଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଶବ ସତ୍କାର ପାଇଁ ଗାଁ ମଶାଣୀରେ ମିଳୁନି ଜାଗା, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ହେଲା ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କଲେ ମହିଳା ମାଓବାଦୀ, ହାର୍ଡକୋର ମାଓବାଦୀ ରାମକ୍ରିଷ୍ଣାର ଥିଲା ଅଙ୍ଗରକ୍ଷୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୧୨ ଡାଏଲ କରନ୍ତୁ, ମିଳିବ ସବୁ ଜରୁରୀ ସେବା ଓ ସହାୟତା : ନୂଆ ଏକକ ପୋଲିସ ହେଲ୍ପ ଲାଇନ୍ ନମ୍ବର ଘୋଷଣା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କଟକ : ‘ସ୍କୁଲ ଫି’ ଧାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଇନ ନାହିଁ’- ହାଇକୋର୍ଟରେ ଏଭଳି ତଥ୍ୟ ରଖିଲେ ସରକାର
  • ||
  • ୩ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ଅଭୟକାନ୍ତ ପାଠକ: ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଭିଜିଲାନ୍ସ କୋର୍ଟ ଦେଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ଦର, ଏଣିକି ୪ଶହ ଟଙ୍କାରେ ହେବ କୋଭିଡ୍ RT-PCR ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦକୁ ନେଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୪ ଆହତ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବାଇକ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝି : ରେଳ ଷ୍ଟେସନରୁ ୭୪ ଜଣ ଦାଦନ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର, ସର୍ଦାର ଫେରାର
  • ||

ବିଭାଗର ବିନା ଅନୁମତିରେ ରିୟଲିଟି ସୋ’ରେ ଭାଗ ନେଇ କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାରେ ପୁରୁଷ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ହେଲେ ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ,ଏବେ ଯାଇପାରେ ଚାକିରୀ…

14/08/2019 at 3:07 PM

ଲଣ୍ଡନ୧୪|୮: ଅନୁମତି ନମିଳିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ରିଟେନର ଖାଫି କରିମ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ନାଇଜେରିଆ ଟିଭି ରିୟଲିଟି ସୋ’ ରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରି ଅଡୁଆରେ ପଡିଛନ୍ତି । ଏହି ରିୟଲିଟି ସୋ’ରେ ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଜଣେ ସାଥୀ ପୁରୁଷ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ମଧ୍ୟ ସ୍କ୍ରିନରେ ନଜର ଆସିଥିଲା ।

ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ତଦନ୍ତ ସରିବାପରେ ବିବାଗ କଡା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରେ ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି ।  ସୋସିାଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରସଂଗକୁ ନେଇ ବିତର୍କ ଜାରୀ ରହିଛି । ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଜଣ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ବୋଲି ଏତେ ତନା ଘନା ହେଉଛି । ଯଦି ପୁରୁଷ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ହୋଇଥାନ୍ତେ ତାହେ କଥା ପଦାକୁ ହିଁ ଆସିନଥାନ୍ତା ।

ଅନ୍ୟଜଣେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୋଲିସ ଭଳି ଏକ ଶୃଙ୍ଖଳା ରକ୍ଷା କରୁଥିବା ବିଭାଗରେ କାମ କରି ନିଜେ ବିଶୃଙ୍ଖଳିତ ହେଲେ ସାଧାରଣରେ ଖରାପ ବାର୍ତ୍ତା ନିଶ୍ଟୟ ଯିବ । ଆଉଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଚାକିରୀ କରିବା ଅର୍ଥ ନିଜର ସମସ୍ତ ସ୍ବାଧୀନତା ବନ୍ଧା ପକାଇଦେବା ନୁହେଁ । ନିଜ ଡ୍ୟୁଟି ସମୟ ପରେ ବା ବିଧିବଦ୍ଧ ଛୁଟି ନେଇ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଯାହା ବି କରିପାରେ ।

୨୯ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଏହି ମହିଳା ପୋସିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବିଭାଗର ପୋଷ୍ଟର ଗର୍ଲ ଭାବେ ମଧ୍ୟ ଅଭିହିତ କରାଯାଇଥିଲା । ଲମ୍ଡନ ମେଟ୍ରୋପୋଲିଟାନ ପୋଲିସ କମିଶନରଙ୍କ ସହ ଏହି ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଫଟୋ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲା ।

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ କାରନାମା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଚାକିରୀ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଉପୁଜିଛି । ମହିଳା ଅଧିକାରୀ ଯଦି କେବଳ ରିୟଲିଟି ଶୋ ରେ ଭାଗ ନେଇ ଫେରିଥାନ୍ତେ ତାହେଲେ କଥା ଅଲଗା ହୋଇଥାନ୍ତା । କିନ୍ତୁ କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାରେ ପୁରୁଷ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ହେବା ଘଟଣାକୁ ବିଭାଗ ହଜମ କରିପାରୁ ନାହିଁ ।

   Related Posts