Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଭିଣୋଇ କରୋନା ପଜିଟିଭ : ବିବାହର କିଛି ଘଣ୍ଟା ପରେ ବରକନ୍ୟାଙ୍କ ସମେତ ୧୦୦ ଜଣ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନରେ

28/05/2020 at 11:46 AM

ଛିନ୍ଦୱାଡା ୨୮/୦୫ : ବିବାହର କିଛି ଘଣ୍ଟା ପରେ ବରକନ୍ୟାଙ୍କୁ ୧୪ ଦିନ ପାଇଁ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନ କରାଯାଇଛି | ବରକନ୍ୟାଙ୍କୁ ୧୪ ଦିନ କଏଦ କରାଯାଇଛି | ନବ ବିବାହିତଏହି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ଦୁର୍ଦଶା ପାଇଁ ଦାୟୀ କନ୍ୟାଙ୍କ ଭିଣୋଇ | କନ୍ୟାଙ୍କ ଭିଣୋଇ ସିଆଇଏସଏଫରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ | ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ସେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ନିୟୋଜିତ ଥିଲେ | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଶାଳୀଙ୍କ ବାହାଘର ଥିଲା | ବାହାଘରରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ସେ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଛିନ୍ଦୱାଡା ଯାଇଥିଲେ |

ଠିକ ବାହାଘର ସରୁ ସରୁ ଜଣାପଡିଲା ସେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି | ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା କ୍ଷଣି ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା | ବାହାଘର ଉତ୍ସବରେ ଯେଉଁମାନେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ଉଭୟ ବରକନ୍ୟା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଭିଣୋଇଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିଥିଲେ | ସେଥିପାଇଁ ଉଭୟଙ୍କୁ ୧୪ ଦିନ ପାଇଁ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି | ତାଙ୍କ ଛାଡ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର ପାଖାପାଖି ୧୦୦ ଜଣ ସିଆଇଏସଏଫ କର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିଥିଲେ | ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନ କରାଯାଇଛି |

ଛିନ୍ଦୱାଡା ଜିଲ୍ଲା ଅଧିକାରୀ ସୌରଭ ସୁମନ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସିଆଇଏସଏଫର ଏହି ଯବାନ ମେ ୨୦-୨୧ ତାରିଖରେ ଦିଲ୍ଲୀ ରୁ ଛିନ୍ଦୱାଡା ଆସିଥିଲେ | ଛିନ୍ଦୱାଡା-ହୋଷାଙ୍ଗବାଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ସୀମାରେ ତାଙ୍କର ସ୍କ୍ରିନିଙ୍ଗ କରାଯାଇଥିଲା | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍କ୍ରିନିଙ୍ଗ ପରେ ସେ ନିଜ ପୈତୃକ ଗାଁକୁ ଯାଇଥିଲେ | ତେବେ ଗତ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସେ ତାଙ୍କର କିଛି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ଖୋଜି କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନ କରିବା ପ୍ରକ୍ରିୟା ଜାରି ରହିଛି |

   Related Posts