Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ଲକ୍ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲି ବେଳେ ହିଂସା ପରେ ୧୫ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ପୁଣି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ, ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ ସେବାୟତଙ୍କ ହେବ ଆର୍‌ଟିପିସିଆର୍
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ଯକର୍ମୀ
  • ||

ବାହାଘର ଦିନ ପ୍ରେମିକାକୁ ଉଠାଇନେଲା ପାଗଳ ପ୍ରେମିକ: ଶିଶୁପାଳ ହୋଇ ଫେରିଲା ବର, ପ୍ରେମିକାର ଭାଇକୁ ଆକ୍ରମଣ ଉଦ୍ୟମ, ସହଯୋଗୀକୁ ବାନ୍ଧିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

17/07/2019 at 8:09 PM

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ୧୭|୭: ପ୍ରେମିକର ଉନ୍ମତକାଣ୍ଡ । ପ୍ରେମିକା ଅନ୍ୟତ୍ର ବିବାହ କରିବାରୁ ବିବାହ ଦିନ ହିଁ ପ୍ରେମିକାକୁ ଟେକିନେଲା ପ୍ରେମିକ । ଆଉ ବର ଫେରିଗଲା ଶିଶୁପାଳ ହୋଇ । ଅନ୍ୟପଟେ କାହିଁକି ଅନ୍ୟତ୍ର ବିବାହ କରାଯାଉଥିଲା ବୋଲି କହି ପ୍ରେମିକାର ଭାଇ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଦ୍ବାରା ପ୍ରେମିକର ସହେଯାଗୀ ଅଟକ । ଆଉ ପ୍ରେମିକ ମାରିଲା ଚମ୍ପଟ । ଏହି ଘଟଣା ଏବେ ମହାକାଳପଡା ଅଂଚଳରେ ଆଲୋଡନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । 

ଘଟଣା ହେଉଛି କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ମହାକାଳପଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କଳପଡା ଗାଁ ର ।  ଫକିର ବାରିକଙ୍କ ଝିଅ   ଗିତାଞଳି ବାରିକ  ଗତ ୧୧ ତାରିଖ ଦିନ ଲକ୍ଷ୍ମିନାରାୟଣ ପଚାଂୟତର ରଘୁଦେଇପୁର ଗାଁ ରେ ବିବାହ ପାଇଁ ସବୁ ଆୟୋଜନ ସରିଥିବାବେଳେ ବଳେ ସମସ୍ତେ ଲାଗି ପଡିଥିଲେ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ । ବନ୍ଧୁ, ବାନ୍ଧବ, ପରିବାର, ଆତ୍ମିୟସ୍ବଜନ ସମସ୍ତେ ଥିଲେ ବାହାଘରେ ମସଗୁଲ।  ରାତିରେ ବର ଆସିବ ଆଉ ବିବାହ ସମ୍ପର୍ଣ ହେବ ବୋଲି ସମସ୍ତେ ଅପେକ୍ଷାରେ ଥାଆନ୍ତି ।

ହଲେ ସଂନ୍ଧ୍ୟା ନହେଉଣୁ ହୁରି ପଡିଲା ଝିଅ ଗଲା କୁଆଡେ । ସମସ୍ତେ ଖୋଜା ଖୋଜି କଲେ । ହଲେ କେହି ତାର ପତା ପାଇଲେନି । ଶେଷରେ ବର ବି ଆସି ଶିଶୁପାଳ ହୋଇ ଫେରିଲା । କିନ୍ତୁ ଝିଅର ଦେଖା ନାହିଁ । ଶେଷରେ ଝିଅର ଭାଇ ଅଭିମନ୍ୟୁ ବାରିକ ମହାକାଳପଡା ଥାନାରେ ଝିଅର ନିଖୋଜ ନେଇ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଲେ ।

ଖୋଜା ଖୋଜି କଲାପରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ଝିଅକୁ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସଂକୁରୁପା ଗାଁର ମଳୟ ଦାସ ଉଠାଇ ନେଇଛି । ଏହା ଜାଣିବାପରେ ଝିଅଘର ଲୋକେ ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲେ  । ଠିକ ହୋଇଥିବା ବର ଘରକୁ ମଧ୍ୟ ଭୁଲ ମାଗି ନିଜ ଦୋଷ ସ୍ବୀକାର କଲେ । ହଲେ ଘଟଣା ସେଇଠି ସରିଲାନି । 

ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପ୍ରେମିକ ମଳୟ ଓ ତାର ଏକ ସହେଯାଗୀ ରାଜକିଶୋର ବାରିକ ସହ ମିଶି ଝିଅର ବାପଘର କଳପଡାକୁ ଆସିଥିଲା ଆଉ ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୨ଟା ସମୟରେ ଝିଅଘର କବାଟ ବାଡେଇବା ସହ ଝିଅର ଭାଇ ଅଭିମନ୍ୟୁକୁ ଡାକିଥିଲା । କାହିଁକି ଥାନାରେ କେଶ କଲୁ ଏବଂ କଣପାଇଁ ଝିଅକୁ ଅନ୍ୟତ୍ର ବିବାହ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲୁ ବୋଲି କହି ମାରଣାସ୍ତ୍ର ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଭିମନ୍ୟୁକୁ ମାରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା।

ହେଲେ ଅଭିମନ୍ୟୁ ବାହାରକୁ ଦୌଡି ଚାଲିଯିବା ସହିତ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ । ଫଳରେ ଗ୍ରମବାସୀ ମଳୟ ଓ ତାର ସହେଯାଗୀକୁ ଧରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ହେଲେ ମଳୟ ଖସିଯିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିବାବେଳେ ରାଜକିଶୋର ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ ହାତରେ ଧରାପଡିଥିଲା । ପରେ ରାଜକିଶୋର ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଉତ୍ତମ ମଧ୍ୟମ ଖାଇ ରାତି ସାରା ଖୁଂଟରେ ବନ୍ଧା ହୋଇଥିଲା । ପରେ ମହାକାଳପଡା ଥାନା ପୋଲିସ ରାଜକିଶୋରକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ହେପାପାଜତକୁ ନେଇଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରିବା ସହିତ ରାଜକିଶୋରକୁ ଅଟକ ରଖିଛି ଓ ମଳୟକୁ ଖୋଜାଖାଜି କରୁଛି ।

   Related Posts