Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ବ୍ରେଟ୍ ଲି କହିଲେ, ‘ପ୍ଲେଏର ଅଫ୍ ଦ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ’ ହେବେ ଏହି ଖେଳାଳି

4/07/2019 at 3:55 PM

ବିଶ୍ୱକପ ବର୍ତ୍ତମାନ ରୋମାଞ୍ଚକ ସ୍ଥିତିରେ ଅଛି । ସେମିଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ପୁରା ଚେଷ୍ଟା ଚଲାଇଛି । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଟିମ ୮ଟି ମ୍ୟାଚରେ ୧୪ ଅଙ୍କ ସହ ଟପରେ ଅଛି ।  ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ପୁର୍ବତନ ଦୃତ ବୋଲର ତଥା ବରିଷ୍ଟ ଖେଳାଳି ବ୍ରେଟ୍ ଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏମିତି ଜଣେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ଚଳିତ ବିଶ୍ୱକପରେ ପ୍ଲେଏର ଅଫ୍ ଦ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ହେବେ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ କେଉଁ ଖେଳାଳି

ବ୍ରେଟ୍ ଲିଙ୍କ ଅନୁସାରେ, ଡେଭିଡ୍ ୱାର୍ନର ନିଜର ଅଦ୍ଭୁତ ପ୍ରତିଭା ସହ ସେ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇଦେଇ ବିଶ୍ୱକପରେ ପ୍ଲେଏର ଅଫ୍ ଦ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ପ୍ରତିଭା ନିଜ ନାଁରେ କରିବେ । ଡେଭିଡ୍ ୱାର୍ନରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସେହି ଆସ୍ପୃହା ରହିଛି । ସେ ଏଯାଏଁ ସବୁଠାରୁ ଭଲ ବ୍ୟାଟିଙ୍ଗ କରିଛନ୍ତି । ଲି କହିଛନ୍ତି, ୱାର୍ନରଙ୍କ ଆଖିରେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସଟ୍ସରେ ସେହି ଆସ୍ପୃହା ସ୍ପଷ୍ଟ ବାରି ହେଉଛି । ସେ ନିଜ ୱିକେଟ ହରାଇ ନାହାନ୍ତି ଏବଂ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲ ବ୍ୟାଟିଙ୍ଗ କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଡେଭିଡ୍ ୱାର୍ନର ଚଳିତ ବିଶ୍ୱକପରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ରନ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଏଯାଏଁ ୮ଟି ମ୍ୟାଚରେ ୫୧୬ ରନ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ସ୍କୋର ହେଲା ୧୬୬ ରନ ।

   Related Posts