Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଥାନା ଏଏସଆଇ ; ୫ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ଧରାପଡିଲେ

20/03/2019 at 12:37 PM

ରାଉରକେଲା ୨୦|୩ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ରାଉରକେଲା ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ତରଙ୍ଗ ଥାନା ଏଏସଆଇ ମଧୁ ପାତ୍ର । ଥାନା ଏଏସଆଇ ସୋନୁ ସାହୁ ନାମକ ଏକ ଯୁବକଠାରୁ ଜଣଙ୍କୁ ଛାଡିବା ପାଇଁ ୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଛନ୍ତି । ସୋନୁ ସାହୁର ଘର ଉଦିତ ନଗର ଥାନା ଶୀତଳପଡ଼ାରେ । ମିଥ୍ୟା ମାମଲାର ଧମକ ଦେଇ ଏଏସଆଇ ତାଙ୍କୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖିଥିଲେ । ଛାଡିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ୫ହଜାର ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲା ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଧରା ପଡିଥିବା ପୋଲିସ ଏଏସଆଇ ପୂର୍ବରୁ ଉଦିତ ନଗର ଥାନାରେ ଥିଲେ । ଶୀତଳପଡାର ଲାଲୁ ରାମଙ୍କୁ ମିଥ୍ୟା ମାମଲାରେ ଫସାଇବାର ଧମକ ଦେଇଥିଲେ । ଲାଲୁ ରାମ ଜଣେ ସ୍କ୍ରାପ୍ ବ୍ୟବସାୟୀ । ଗତକାଲି ଏଏସଆଇ ଲାଲୁ ରାମଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ୩୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେବା ପାଇଁ ଦାବି କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର ସେ ରାଜି ନହେବାରୁ ୫ହଜାର ଟଙ୍କାରେ କଥା ଛିଡି ଥିଲା । ପରେ ସୋନୁ ସାହୁ ଓ ଲାଲୁ ରାମ ସହାୟତା ନେଇଥିଲେ ସମ୍ବଲପୁର ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍ । ସମ୍ବଲପୁର ଭିଜିଲାନ୍ସ ଓ ରାଉରକେଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ ମିଳିତ ଭାବେ ଥାନା ଏଏସଆଇ ୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଧରିଥିଲେ ।

   Related Posts