Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

‘ବଏଜ ଡେ ଆଉଟ’ : ଇଂଲଣ୍ଡ ରାସ୍ତାରେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ

5/07/2019 at 12:18 PM

ହେଣ୍ଡିଗ୍ଲେ ୫/୭ : ଭାରତୀୟ ଟିମ ଆଇସିସି ବିଶ୍ୱକପରେ ଆସନ୍ତାକାଲି ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷରେ ଅନ୍ତିମ ଲିଗ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଭଡ଼ିୟା ଖେଳାଳି ଟ୍ରେନିଂ ଛାଡି ଇଂଲଣ୍ଡର ହେଣ୍ଡିଗ୍ଲେ ସହର ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ହାର୍ଦ୍ଧିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି, ମାୟାଙ୍କ ଅଗ୍ରୱାଲ, ଋଷଭ ପନ୍ଥ, ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରାହାଙ୍କୁ ସହ ହାର୍ଦ୍ଧିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଫଟୋରେ କ୍ୟାପ୍ସନ ଦେଇଛନ୍ତି ‘ବଏଜ ଡେ ଆଉଟ’ ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଧୋନିଙ୍କର ଏକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠିରୁ ରକ୍ତ ବାହାରୁଥିଲା । ଏହି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଧୋନିଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବଢି ଯାଇଥିଲା । ସେ ଆଗାମୀ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବେ ନା ନାହିଁ ସେ ନେଇ ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଧୋନି ବର୍ତ୍ତମାନ ପୁରା ଫିଟ୍ ଅଛନ୍ତି ।

ଭାରତ ସେମିଫାଇନାଲରେ ନିଜ ସ୍ଥିତି ଜାହିର କରି ସାରିଛି । ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ନିଜ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ଏକ ଫଟୋ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ସେ କ୍ୟାପ୍ସନ ଦେଇଛନ୍ତି ‘ମିସ୍ଟର ଆଣ୍ଡ ମିସ’ ।

ବିଶ୍ୱକପରେ ନିଜ ବୋଲିଂରେ ବ୍ୟଟ୍ସମ୍ୟାନମାନଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ୁଥିବା ବୋଲର ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ସମୟ ପାଉ ପାଉ ନିଜ ବାପା ମାଙ୍କ ସହ ଇଂଲଣ୍ଡ ବୁଲିବାକୁ ବାହାରିଗଲେ । ସେ ନିଜ ବାପା ମାଙ୍କ ସହ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ବିଶ୍ୱକପ ମଝିରେ ଟିମରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ଋଷଭ ପନ୍ଥ ମଧ୍ୟ ଇଂଲଣ୍ଡର ମଜା ନେଉଛନ୍ତି । ସେ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଆକ୍ଟିଭ ଅଛନ୍ତି । ସେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ଏକ ଫଟୋ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts