Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୦ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୩୧୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ କମୁଛି କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫,୧୪୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଚଳନ୍ତା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ; ୬ ମୃତ , ୧୭ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ କ୍ଲିନ, ପ୍ରାୟ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||

ଅସଂଜତ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିନେଲେ : ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟାକଲା ପ୍ରେମିକାର ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ

11/01/2021 at 3:57 PM

ବରେଲୀ ୧୧/୦୧ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ କ୍ଷେରୀ ଜିଲ୍ଲାର ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁରରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଜଣେ ପ୍ରେମିକ ନିଜ ପ୍ରେମିକାର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପ୍ରେମିକକୁ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଯୁବତୀଜଣକ ନିଜର ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ଅସଞ୍ଜତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ଦେଖିବା ପରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଆଉ ଜଣେ ପ୍ରେମିକ । ଏହା ପରେ

ପୋଲିସ କହିବା ମୁତାବକ ମୃତ ଯୁବକଜଣକ ସରଜୀତ କୁମାର । ​‌ସେ ଗତ ବୁଧବାର ଦିନଠାରୁ ନିଖୋଜ ଥିଲେ । ତେବେ ତାଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଶୁକ୍ରବାର ସ୍ଥାନୀୟ ସୁନସୀ ଗାଁ ନିକଟରୁ ମିଳିଥିଲା । ଗ୍ରାମବାସୀମାନେ ପ୍ରଥମେ ମୃତଦେହକୁ ଦେଖି ପୋଲିସକୁ ଫୋନ କରିଥିଲେ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଶବକୁ ଜବତ କରିବା ସହ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା । ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିଲା ।

ତଦନ୍ତ ବେଳେ ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା ଯେ, ଜଣେ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କ ସହ ମୃତ ଯୁବକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ସରଜୀତଙ୍କ ମୋବାଇଲ କଲ ରେକର୍ଡ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପରେ ଉକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା ପୋଲିସ । ତେବେ ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା ଯେ ସେହି ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିସାରିଛନ୍ତି । ଏହା ପରେ ଉକ୍ତ ମହିଳାଜଣକ ଦୁଇଜଣ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏ ବିଷୟରେ ଉଭୟ ପ୍ରେମିକ ଜାଣିନଥିଲେ ।

ତେବେ ଗତ ବୁଧବାର ଦିନ ପ୍ରେମିକା ଓ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ହରପାଲଙ୍କୁ ଅସଞ୍ଜତ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିନେଇଥିଲେ ପ୍ରେମିକ ସରଜୀତ । ଏଥିରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ହରପାଲ ସୁରଜିତଙ୍କ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା । ଏଥିରେ ସହଯୋଗ କରିଥିଲା ପ୍ରେମିକାଜଣକ । ଏହା ପରେ ଉଭୟ ସରଜୀତଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଗାଁ ନିକଟରେ ପକେଇ ଦେଇଥି​‌ଲେ । ଉଭୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରେମିକା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ଏବେ ବି ଫେରାର ଅଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢଉ ଜାରି ରହିଛି ।

   Related Posts