Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହାତ ଟେକିଦେଲେ ବାଚସ୍ପତି, କହିଲେ- ଯଦି ସବୁ ସଦସ୍ୟ ଗୃହ ଚଲାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ?
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗ : ଆସନ୍ତା ୧୦ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ପରଲୋକରେ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍, ୧୦୪ ବର୍ଷରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦିଆଯିବ : ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଡିଏ ଫେରାଇବ ସର୍ବକ୍ଷମା ଯୋଜନାର ଅଧିକ ଫାଇନ୍, ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ୧୦ ଡିସେମ୍ବର
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ବିଲ୍ କରାଇ ଦେବାକୁ ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୧୦ ହଜାର
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ : ପୁରୀ-ଅଜମେର ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ବ୍ରେକ୍ ଘସି ହୋଇ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିଲା
  • ||
  • ରୋହିଙ୍ଗ୍ୟା ବିରୋଧୀ ହିଂସା ପାଇଁ ଫେସବୁକ ଦାୟୀ ! ୧୫୦ ବିଲିୟନ ପାଉଣ୍ଡର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ମାମଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇଚ୍ଛା ମୃତ୍ୟୁ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ସାହା ହେଲା BSKY, ଯୋଜନାରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ତୁରେଇକେଲା ବ୍ଲକରେ ମାତିଲେ ୩୦ ଟିକିଆ ହାତୀପଲ, ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଛପର
  • ||

ଲିଭିଗଲା ଜୀବନ ଦୀପ, ହେଲେ ମନରେ ରହିଗଲା ପ୍ରେମର ଛାପ; ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରେମିକାର ଶେଷ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କଲା ପ୍ରେମିକ

24/10/2021 at 12:04 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୪।୧୦: କଥା ଦେଇ କଥା ରଖିଲେ ପ୍ରେମିକ । ମେଡିକାଲ ଆଇସିୟୁରେ ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ବିବାହ କରିଲେ । କଥାଟି ଶୁଣିଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିବ । କିନ୍ତୁ କଥାଟି ପୁରା ସତ । ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ଦେଇଥିବା କଥା ରଖି , ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଏକ ଉଦାହରଣ ପାଲଟିଛନ୍ତି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ବ୍ରିଟେନ୍‌ର ୩୪ ବର୍ଷୀୟ ପିଟର୍ସ ଓ ୨୮ ବର୍ଷୀୟ ଏନା ଲେଗର ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ।  ବାହାଘର ବାବଦରେ ଉଭୟଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ଦୁର୍ଘଟଣା ସବୁକିଛି ବଦଲାଇଥିଲେ । ଦେଖିଥିବା ସ୍ୱପ୍ନକୁ ଭାଙ୍ଗି ଚୁରାମାର୍‌ କରିଦେଇଥିଲା । କ୍ଷଣିକରେ ମାଟିରେ ମିଶିଗଲା ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଦେଖିଥିବା ସ୍ୱପ୍ନର ଘର ।

ଦିନେ ନିଜ କର୍ମସ୍ଥାନରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଏନା ଲେଗରଙ୍କ କାର୍‌ ସହ ଅନ୍ୟ ଏକ ଗାଡ଼ିର ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଏନା ଅତି ଗୁରୁତର ହୋଇପଡିଥିଲେ । ସେଠାରୁ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏନାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ବୋଲି ଡାକ୍ତର କହିଦେଇଥିଲେ । ମୃତ୍ୟୁ ସହ ସଂଗ୍ରାମ କରୁଥିଲେ ଏନା । ଏହା ଦେଖି ଯୁବକଙ୍କ ମନେ ପଡିଥିଲା ପ୍ରେମିକାକୁ ଦେଇଥିବା କଥା । ଏଥିଲାଗି ସେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହାୟତା ଲୋଡିଥିଲେ । କୌଣସି ବି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେହି ଝିଅକୁ ସେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ ।  ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ନିଜ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ । ସମସ୍ତ କଥା ଶୁଣି ଡାକ୍ତର ମଧ୍ୟ ଯୁବକଙ୍କ କଥାରେ ରାଜି ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ମେଡିକାଲ ଆଇସିୟୁରେ ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ଦେଇଥିବା କଥା ରଖିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ସେଠାରେ ହିଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାର ଆଗରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ହେଲେ  ବିବାହର କିଛି ସମୟ ପରେ ସେହି ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।  ଆଉ ସରିଯାଇଥିଲେ ଏନା ଓ ପିଟର୍ସଙ୍କ ପ୍ରେମର କାହାଣୀ ।  

   Related Posts