Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରେମିକା ଘର ଆଗରେ ପ୍ରେମିକକୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା : ବିବାହ ପାଇଁ ଅପହରଣର କରିଥିଲେ ଯୋଜନା

29/04/2020 at 2:08 PM

ବାଗପତ ୨୯।୪: ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ତାହା ପୁଣି ପ୍ରେମିକା ଘରେ ଆଗରେ । ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ବାଗପତ ଜିଲ୍ଲାର ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବାଗପତ ଜିଲ୍ଲାର ରାମାଲା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କିରଠଲ ଗ୍ରାମରେ ଘଟିଛି ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ । ସୋମବାର ରାତିରେ କପିଲ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ପରିବାରଲୋକ ଏବଂ ଗ୍ରାମବାସୀ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଇଛନ୍ତି ।

କପିଲ ତାଙ୍କର କିଛି ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ଗାଁର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ ଉଠାଇନେବା ପାଇଁ ଆସିଥିଲା । ଏହା ଜାଣିପାରି ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ପାଟିତୁଣ୍ଡ କରିଥିଲେ । ଫଳରେ ଅପହରଣ ପାଇଁ ଆସିଥିବା ୧୦-୧୨ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗ୍ରାମବାସୀ ଘେରିଯାଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ କପିଲଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ସୁଯୋଗ ପାଇ ଗୁଳି ଚଳାଇ ସେଠାରୁ ଦୌଡି ପଳାଇଯାଇଥିଲେ । ମାତ୍ର କପିଲ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ହାବୁଡରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ । ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାରଲୋକ ଏବଂ ଗ୍ରାମବାସୀମାନେ ମିଶି  ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ପିଟିପିଟି କପିଲଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ।

ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, କପିଲ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଯିବା ପାଇଁ କହି ତାଙ୍କୁ ହଇରାଣ ହରକତ କରୁଥିଲେ । ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାରଲୋକ ଏନେଇ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । କପିଲଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଧରି ପୋଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାକୁ ହାଲୁକା ଭାବେ ନେଇଥିଲା । ଫଳରେ ଆଜି ଏଭଳି ଭାବେ କପିଲଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।

ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାରର ଦୁଇ ଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି । ଯୁବତୀଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଦେହରେ ଗୁଳି ବାଜିଛି । ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts