Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ବାହାହେବା ଡ଼େରି ହେବାରୁ ପ୍ରେମିକ ଲଗାଇଦେଲା ନିଆଁ ପ୍ରେମିକାର ଘରେ

8/02/2019 at 6:46 PM

ଜାମୁନଗର ୮/୨-ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରେମିକ ମହିଳାଙ୍କ ଘରେ ଲଗାଇଦେଲା ନିଆଁ । ବିବାହ କରିବାର ତାରିଖ ଘୁଂଚି ଯିବାରୁ ଘଟାଇଛି ଏହିଭଳି ଅଘଟଣ ।

ଏହିଭଳି ଅଘଟଣ ଘଟିଛି ଜାମୁନଗର ଅଂଚଳରେ । ୨୦୧୩ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ମହିଳା । ସ୍ଵାମି-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ସମୟରେ ହେଉଥଲା ଝଗଡ଼ା । ଏହି କାରଣରୁ ମହିଳା ନିଜ ବାପ ଘର ପାଖରେ ରହୁଥିଲେ । ଏମିତିକି ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ପୁଅଟିଏ ମଧ୍ୟ ଜନ୍ମ କରିଥିଲେ ।

ବାପଘରେ ରହିବା ସମୟରେ ମୋହିତ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା ପରିଚୟ । ମୋହିତ ସବୁ ଜାଣି ବି ସୁଦ୍ଧା ବିବାହ କରିବାକୁ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ । ବିବାହ କରିବାର ବି ତାରିଖ ଠିକ ହୋଇଥିଲା ।

ଏହି ସମୟରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଭଉଣୀ ବାଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ରହୁଥିଲା । ତେଣୁ ବୁଲିବାକୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ଡ଼ାକିଥିଲା ଯୁବତୀ । ମହିଳା ବୁଲିବାକୁ ଭଉଣୀଙ୍କ ପାଖକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ମହିଳାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଫୋନ କରିବା ସତ୍ତ୍ଵେ ବି ଫେରିବାକୁ ଡ଼େରି ହେବ ବୋଲି କହିଥିଲା । ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ଯୁବକ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇପଡ଼ିଥିଲେ ।

ସେ ନ ଆସିଲେ ତାଙ୍କ ଘରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେବେ ବୋଲି ଫୋନରେ କହିଥିଲା ଯୁବକ । ଅଳ୍ପଦିନ ମଧ୍ୟରେ ପହଂଚିବାକୁ ଯୁବକଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ମହିଳା । ହେଲେ ଯୁବକ କିଛି ମାନି ନଥିଲେ । ସେ ମହିଳାଙ୍କ ଘରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିଲେ ।

ମହିଳାଙ୍କୁ ଜଣେ ପଡ଼ୋଶୀ ଏ ବାବଦରେ ଫୋନରେ ଜଣାଇଥିଲେ । ମହିଳା ବାଙ୍ଗାଲୁରୁ ଫେରି ଏସବୁ କାଣ୍ଡ ଯୁବକ ଭିଆଇଥିବା କଥା ଦେଖିଥିଲେ । ଗଡ଼ରେଜ ଖୋଲି ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ନିଜର ଲାପଟପ, ଟ୍ୟାବ, ସୁନା ଗହଣା ଚୋରି ହୋଇଯାଇଥିବା ଦେଖିଥିଲେ । ଏବାବଦରେ ଥାନାରେ ମୋହିତଙ୍କ ନାଁରେ ଏତାଲା ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାରେ ମୋହିତକୁ ଖୋଜୁଛି ।

   Related Posts