Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ପାଠ ପଢୁନଥିଲା ବୋଲି ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଜିଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଲା ବାପା, ପୋଡିଯାଇଛି ଶରୀରର ୬୫ ଭାଗ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ନର୍ଭେରାମ ଖଣି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆୟକର ଚଢାଉ, ବିଭିନ୍ନ କାଗଜପତ୍ରର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୨ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଧୋକାବାଜ ପ୍ରେମିକ: ମିଛ ମିଛିକା ବିବାହ ପ୍ରତିଶୃତିରେ ଅଲୋଡ଼ା ହୋଇଗଲା ଶିଶୁପୁତ୍ର, ସ୍କୁଲ ଶୌଚାଳୟରେ ଜନ୍ମ ଦେଲା ପ୍ରେମିକା

7/01/2021 at 2:37 PM

ଢେଙ୍କାନାଳ ୭।୦୧: ବିବାହ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ଦୈହିକ ସମ୍ପର୍କ ପରେ ପ୍ରେମିକ ଛୁ ମାରିଛି । ଆଉ ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହୋଇଯିବାରୁ କୁଆଁରୀ ମାକୁ ଲୋକଲଜ୍ୟା ଘାରିଥିଲା । ଯାହାଫଳରେ ସ୍କୁଲ ଶୌଚାଳୟରେ ଶିଶୁପୁତ୍ର ପ୍ରସବ କରି ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଛି। ରାତି ତମାମ ସ୍କୁଲ ଶୌଚାଳୟରେ ପଡିରହିଥିବା ଶିଶୁର କୁଆଁ କୁଆଁ ରଡି ଶୁଣି ଆଜି ସକାଳେ ଉଦ୍ଧାର କରିଛନ୍ତି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ। ଏପରି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ଭୁବନ ଥାନା ଓଡ଼ିଶ ପଂଚାୟତର ବର ନାଳୀ ଗ୍ରାମରେ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ,  ବରନାଳୀ ଗ୍ରାମର ୨୨ବର୍ଷୀୟ ଯୁବତୀ ଏହି ଶିଶୁକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ବାପମାଆ ନଥିବାରୁ ନିଜ ଦାଦାଙ୍କ ପାଖରେ ରରୁଥିବା ପଦ୍ମିନୀକୁ ସେହି ଗ୍ରାମର ଖଗେଶ୍ବର ମୁଣ୍ଡା  ବିବାହର ପ୍ରତିଶୃତି ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲା। ମାତ୍ର ଗର୍ଭବତୀ ପରେ ବିବାହ ପାଇଁ ଅଡି ବସିବାରୁ ଆଉ ପ୍ରତାରିତ ପ୍ରେମିକ ଖଗେଶ୍ୱର ଆଉ ପଦ୍ମିନୀକୁ ଧରଛୁଆଁ ଦେଲାନି। ଏପରିସ୍ଥଳେ ଅସହାୟ ପଦ୍ମିନୀ ବୁଧବାର ମଧ୍ୟରାତ୍ରୀରେ ଗ୍ରାମ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଏକ ଶିଶୁ ପୁତ୍ରକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲା। ଲୋକଲଜ୍ୟା ଭୟରେ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଥିବା ଶୌଚାଳୟରେ ନିଜ ଜନ୍ମିତ ସନ୍ତାନକୁ ରଖିଦେଇ ଘରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲା। 

ବୁଧବାର ସକାଳେ ଏହି ଖବର ପ୍ରଘଟ ହେବାପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଯାଇ ଶିଶୁ ପୁତ୍ରକୁ ପୁଣି କୋଳେଇ ନେଇଥିଲେ। ପରେ ମାଆ ଛୁଆଙ୍କୁ ୧୦୨ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଦ୍ବାରା ଭୁବନ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କାରାଯାଇଛି। ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା କରିବା ପରେ ମାଆ ଶିଶୁ ଗୁରୁତର ଥିବାରୁ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଛନ୍ତି। ଏପଟେ ପ୍ରେମରେ ଧୋକ୍କା ଦେଇ ପଳାଇ ଯାଇଥିବା ଖଗେଶ୍ୱରଙ୍କ ନାମରେ ଭୁବନ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଭୁବନ ଥାନା ପୁଲିସ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି।

   Related Posts